امروز : پنجشنبه 02 اسفند 1397
   
  • قاضی زاده هاشمی عضو هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال:

   پرسپولیس و استقلال را باید مستقل و همراه با اعتماد عمومی پیش ببریم/ باید شفافیت بیشتری در عرصه باشگاه داری به وجود آید

   پرسپولیس و استقلال را باید مستقل و همراه با اعتماد عمومی پیش ببریم/ باید شفافیت بیشتری در عرصه باشگاه داری به وجود آید

   عضو هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال معتقد است اداره باشگاه های پرسپولیس و استقلال باید به سمت و سویی باشد تا با خوداتکایی، مستقل و روبه جلو همراه با اعتماد عمومی به پیش روند.

   سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال پس از نشست با دکتر مسعود سلطانی فر در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : جلسه خوبی را با وزیر ورزش و جوانان در خصوص آغاز تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به این وزارتخانه سپری کردیم و دکتر سلطانی فر قول هر گونه مساعدت و همکاری با این هیات را دادند.

   عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ایجاد فضایی آرام به منظور تحقیق و تفحص از دو باشگاه پرطرفدار ایران اظهار داشت: امیدوارم در یک فضای آرام ظرف مدت شش ماه با توجه به اینکه افرادی از سوی کمیته تحقیق و تفحص در دو باشگاه مستقر خواهند شد ،عملکرد آنها در مدت ده سال که دوره های مختلف مدیریتی را در بر می گیرد ، بررسی شود.

   نماینده مردم فریمان،سرخس و بخش های احمد آباد و رضویه پیرامون نحوه فعالیت این هیات توضیح داد: گزارش هایی که از مراجع مختلف همچنین گرو های مختلف مردم به ما برسد همراه با سایر گزارش هایی که قبلا دریافت کرده بودیم مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و ان شاءالله نتیجه این تحقیق و تفحص هم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.

   این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی پیرامون نحوه اداره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در طی یک سال گذشته اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان گزارش خوبی از اداره دو باشگاه به ویژه در پرداخت بدهی های آن ها و دیونی که داشتند ارائه داد و امیدواریم بتوانیم این عملکردها را درست ارزیابی و منعکس کنیم .

   قاضی زاده هاشمی گفت: تا جایی که می توانیم باید دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را خوداتکا، مستقل و رو به جلو همراه با اعتماد عمومی پیش ببریم.

   وی بزرگترین سرمایه این دو باشگاه را اعتماد مردمی دانست و افزود: امیدوارم مشکلات مالی قبلی هم در طول زمان حل شود و ان شاءالله شفافیت بیشتری هم در عرصه باشگاه داری رخ دهد تا به اعتماد مردم روز به روز افزوده شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,059,780
تعداد بازدید امروز : 3,361
تعداد بازدید دیروز : 20,475
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01