امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • مجمع مسئولین فرهنگی فدراسیون های ورزشی برگزار شد

   تشکیل کمیته های هفت گانه تخصصی مجمع مسئولین فرهنگی فدراسیون های ورزشی

   تشکیل کمیته های هفت گانه تخصصی مجمع مسئولین فرهنگی فدراسیون های ورزشی

   با برگزاری اولین مجمع مسئولین فرهنگی فدراسیون های ورزشی کشور هفت کمیته تخصصی ذیل آن تشکیل شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اولین مجمع مسئولین فرهنگی فدراسیون های ورزشی کشور با حضور سید عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ، سطوتی، مدیر کل دفتر امور فرهنگی، خانم نیک دست، سرپرست دفتر سیاست گذاری و توسعه ورزش بانوان و مسئولین کمیته های فرهنگی فدراسیون های ورزشی برگزار شد.

   در ابتدای این مجمع سطوتی با اشاره به اهمیت ایجاد ساختار و ساز و کارهای هماهنگی هر چه بیشتر در بخش فرهنگی ورزش کشور گفت: باید ساختار منسجمی تشکیل شود تا از طریق آن بتوان امکان تبادل تجارب مثبت فرهنگی فدراسیون های ورزشی را تسهیل کرد.

   مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در خصوص برگزاری این مجمع گفت: هدف از برگزاری این مجمع و انتخابات آن، تقویت هماهنگی و هم افزایی در فعالیت های فرهنگی ورزش کشور است. وجود چنین مجمعی کمک می کند تا هم انتقال تجارب به خوبی انجام شده و هم ارتباط فدراسیون های ورزشی با وزارت، در بخش فرهنگی، بیش از پیش تقویت شود.

   در ادامه این مجمع، با برگزاری انتخابات، اعضاء و روسای کمیته های تخصصی هفتگانه آن با عناوین «کمیته برنامه ریزی و تنظیم مقررات»،« کمیته توانمندسازی و آموزش»، «کمیته ساماندهی تولیدات و محصولات فرهنگی»، «کمیته ساماندهی فرهنگی کانون های هواداران»، «کمیته رسانه و اطلاع رسانی»، «کمیته ساماندهی فعالیت های بین المللی و برون مرزی» و «کمیته ساماندهی باشگاه های ورزشی» مشخص شدند.

   همچنین در ادامه برگزاری این مجمع حسین زمان آبادی، مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، با رأی اکثریت اعضاء، به عنوان دبیر کل مجمع انتخاب شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,274
تعداد بازدید امروز : 5,258
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26