امروز : چهارشنبه 02 آبان 1397
   
  • دستور وزیر ورزش و جوانان برای حمایت کامل درمانی از کیمیا علیزاده

   دستور وزیر ورزش و جوانان برای حمایت کامل درمانی از کیمیا علیزاده

   فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان در تماسی تلفنی با کیمیا علیزاده برای وی آرزوی سلامتی و حضور مجدد در میادین ورزشی کرد و دستورات وزیر ورزش و جوانان برای حمایت کامل درمانی از این بانوی ورزشکار را به اطلاعش رساند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان در تماسی تلفنی با کیمیا علیزاده برای وی آرزوی سلامتی و حضور مجدد در میادین ورزشی کرد و سلام دکتر سلطانی فر و دستورات وزیر به فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون تکواندو برای حمایت کامل درمانی از این بانوی ورزشکار را به اطلاعش رساند.
   محمدیان به کیمیا علیزاده گفت: دکتر سلطانی فر از حادثه پیش آمده برای شما بسیار ناراحت شد و از من خواست به هر شکل ممکن از قهرمان ارزنده ورزش کشور حمایت شود.
   فریبا محمدیان همچنین اضافه کرد: ورزشکاران و جوانان این کشور سرمایه های ایران هستند و در وهله اول سلامتی آنها مورد توجه وزارتخانه است و پس از آن حضور در میادین ورزشی و افتخارآفرینی از اهمیت برخوردار است .
   وی درادامه به کیمیا علیزاده اطمینان داد که با جسارت و اعتماد به نفسی که در وی سراغ دارد، می تواند در المپیک 2020 مجموعه افتخاراتش را تکمیل کند .
   معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم ایران و مسئولان ورزش برای سلامتی و بهبود آسیب دیدگی فرزند ورزشکار خود دعا خواهند کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,596,469
تعداد بازدید امروز : 4,249
تعداد بازدید دیروز : 22,016
آخرین به روزرسانی : 1397/08/02