امروز : سه شنبه 06 فروردین 1398
   
  • نظرات اعضای هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال در نشست با وزیر ورزش و جوانان

   نظرات اعضای هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال در نشست با وزیر ورزش و جوانان

   اولین نشست مشترک اعضای هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال برگزار شد و برخی از نمایندگان از استقبال دکتر سلطانی فر برای تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال تقدیر کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اولین نشست مشترک اعضای هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال با وزیر ورزش و جوانان امروز در محل این وزارت خانه برگزار شد.
   در این نشست که محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، امیر رضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان و همچنین نمایندگان استقلال و پرسپولیس نیز حضور داشتند، جمشید جعفرپور نماینده لارستان و نایب رییس اول هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال از استقبال وزیر ورزش و جوانان از این مهم به نیکی نام برد و اظهار داشت: ورزش و تیم های ورزشی سرمایه اجتماعی محسوب می شوند و به دلیل علاقه زایدالوصف مردم به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت : رویکرد ما کمک و دستگیری از ورزش است نه مچگیری، بنابراین در این فرآیند تلاش می کنیم این سرمایه های اجتماعی و ملی را ارتقا دهیم.
   طیبه سیاوشی یکی دیگر از اعضای هیات رییسه این هیات تحقیق و تفحص بر حفظ سرمایه های اجتماعی در ورزش کشور تاکید کرد و اظهار داشت: پرسپولیس و استقلال طرفدران زیادی دارند و در این تحقیق و تفحص هم قصد مجلس کمک به پیشرفت ورزش کشور است تا اعتبار مردم را بیشتر کنیم.
   احسان قاضی زاده هاشمی هم تاکید کرد که تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال مربوط به یک دهه اخیر است و تلاش می کنیم حاکمیت سلیقه در اداره باشگا ها به کمترین حد برسد.
   احد آزادیخواه یکی دیگر از نمایندگان حاضر در این جلسه هم تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال را یک فرصت طلایی برشمرد تا بتوان با یک روند منطقی و قانونی اعتماد اجتماعی ایجاد کنیم بطوریکه به نفع جامعه باشد.
   در این جلسه سید صادق طباطبایی نژاد رییس هیات تحقیق و تفحص از باشگاه های پرسپولیس و استقلال نیز گزارشی از روند شکل گیری این هیات ارائه داد. وی تاکید کرد : نمی گذاریم علقه های مردم به این دو باشگاه خدشه دار شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,081,892
تعداد بازدید امروز : 3,252
تعداد بازدید دیروز : 15,184
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05