امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • در ادامه بازدیدهای مستمر میدانی از تیم های اعزامی به بازیهای آسیایی

   وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم ملی تنیس روی میز بازدید کردند

   وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم ملی تنیس روی میز بازدید کردند

   دکتر مسعود سلطانی فر به همراه دکتر صالحی امیری از اردوی تیم ملی تنیس روی میز ایران اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا بازدید کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی تنیس روی میز ایران دیدن کرد.

   در این دیدار مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز گزارشی إز فرآیند آماده سازی تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا ارائه داد.

   اعضای کادر فنی این تیم هم دقایقی پیرامون روند آماده سازی تنیسورهای ملی پوش به ارائه گزارش پرداختند .

   دکتر سلطانی فر نیر دقایقی با ملی پوشان وزنه برداری ایران سخن گفت .

   مهرداد علیقارداشی در حاشیه این بازدید در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : از حسن اعتماد وزارت ورزش و جوانان همچنین کمیته ملی المپیک در اعزام تنیس روی میز به بازی های آسیایی تشکر می کنم .

   رییس فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت : برای اولین بار تیم های تنیس روی میز اقایان و بانوان ایران به طور کامل اعزام می شوند که جامعه این رشته از توجه ویژه ستاد عالی بازی ها بسیار ممنون است چرا که این حضور موجب ارتقا جایگاه ورزشکاران ما برای کسب سهمیه المپیک فراهم می شود بنابراین بازی های آسیایی برای ما اهمیت ویژه ای دارد که می تواند ما را به المپیک برساند.

   علیقارداشی ادامه داد: رشد و پیشرفت تنیس روی میز ایران در سال های اخیر باعث اعتماد وزارت ورزش و جوانان همچنین کمیته ملی المپیک شد چرا که ورزشکاران ما در بخش اقایان به دسته یک جهان و بانوان به دسته دو جهان صعود کرده اند از طرفی در المپیک های ٢٠١٢ و ٢٠١٦ هم در دو بخش زنان و مردان سهمیه داشتیم که حضور در بازی های آسیایی ٢٠١٨ می تواند به روند رو به رشد تنیس روی میز ایران کمک کند.

   در این دیدار ، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، برانوش نیک بین و مازیار ناظمی مدیرکل حوزه وزارتی و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان نیزض حضور داشتند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,036,999
تعداد بازدید امروز : 10,662
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03