امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • بهتاج: رنگ مدال های کاروان ایران نسبت به اینچئون بهتر خواهد شد/ ورزشکاران آذربایجان شرقی قبل از اعزام هم پاداش می گیرند

   بهتاج: رنگ مدال های کاروان ایران نسبت به اینچئون بهتر خواهد شد/ ورزشکاران آذربایجان شرقی قبل از اعزام هم پاداش می گیرند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی معتقد است کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا از حیث مدال ، نتایج بهتری خواهد گرفت اما ممکن است نتواند جایگاه پنجمی را به دست آورد.
   وی از حضور ورزشکاران آذربایجان شرقی در رشته های مختلف اعزامی به جاکارتا هم ابراز رضایت کرد و از حمایت و پشتیبانی آنها قبل از اعزام خبر داد.

   ایوب بهتاج در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اهمیت بازی های آسیایی 2018 را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: برای هر استان افتخار بزرگی است که ورزشکارانش بتوانند در قالب کاروان ایران در رویداد مهمی چون بازی های آسیایی حضور یابند و در این بین دوازده ورزشکار از استان آذربایجان شرقی نیز در این بازی ها حضور خواهند داشت و امیدواری زیادی به افتخارآفرینی آنها داریم.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با اشاره به 12 ورزشکار این استان که در آستانه اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا قرار دارند تصریح کرد: ورزشکاران استان آذربایجان شرقی به نسبت ادوار گذشته قابلیت کسب نتایج بهتر و مدال های بیشتر را دارند چرا که در قالب تیم های ملی تمرینات و اردوهای بسیار خوبی را سپری کردند و مسابقات تدارکاتی مفیدی را پشت سر گذاشتند و از طرفی در این مدت با توجه به بازدیدهایی که از اردوهای تیم ملی داشتم ،آمادگی خوب آنها را مشاهده کردم و به موفقیت آنها در این رویداد مهم خوشبین هستم.

   ایوب بهتاج گفت: سعید رجبی ، بخشی و حسینی در تیم ملی تکواندو ، پرویز هادی در تیم ملی کشتی ، فرزاد باهر در تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر همچنین اشرفی، وزیری و اورنگی در تیم ملی تیرو کمان و نوبری در سه گانه از جمله ورزشکاران استان آذربایجان شرقی در بازی های آسیایی جاکارتا خواهند بود.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: از دوم اسفندماه سال 96 که مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان را در این استان بر عهده گرفتم بلافاصله ستاد بازی ها را تشکیل دادیم و اقدامات نظارتی و حمایتی آغاز شد و ورزشکاران، داوران و مربیان استان را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دادیم بطوریکه قرار است قبل از اعزام نیز به هر یک از افراد اعزامی این استان به جاکارتا پاداش ویژه ای اهدا کنیم و از طرفی هر ورزشکاری هم موفق به کسب مدال شود استاندار ورزشدوست آذربایجان شرقی نیز برای افتخارآفرینی جوایز ویژه ای را در نظر گرفته است.

   ایوب بهتاج پیش بینی کرد که کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا از حیث مدال ،نتایج بهتری رقم بزند. وی توضیح داد: آنچه مسلم است می توانیم نتایج بهتری نسبت به دوره قبل بازی ها از حیث مدال بگیریم اما با توجه به اتفاقاتی که رخ داده از جمله رشته هایی که اندونزی به عنوان کشور میزبان به بازی ها اضافه کرده یا تعدادی از اوزان رشته های مختلف را کاهش داده ممکن است شاید ما نتوانیم جایگاه پنجم دوره قبل را به دست آوریم اما قطعا از نظر رنگ مدال فروغ بیشتری خواهیم داشت.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در ادامه این گفتگو به رویداد تبریز 2018 اشاره کرد و اظهار داشت: به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی تا کنون 4 رویداد بین المللی برگزار کرده ایم که با بازخورد بسیار خوبی هم همراه بوده و ورزش کشورمان نیز توانسته نتایج مثبتی بگیرد از طرفی قرار است در مهرماه سال جاری به همین مناسبت رقابت های چهار جانبه فوتسال به میزبانی تبریز برگزار شود همچنین تور بین المللی دوچرخه سواری و رقابت های پیشکسوتان وزنه برداری قهرمانی آسیا نیز از جمله مهمترین رویدادهای مهم پیش روی ورزش تبریز است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,580
تعداد بازدید امروز : 11,243
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03