امروز : پنجشنبه 02 اسفند 1397
   
  • الهه احمدی : خوشحالم در کنار مسئولیت مهم پرورش فرزندم ، افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی به نمایندگی از کیمیا علیزاده نصیب من شد

   الهه احمدی : خوشحالم در کنار مسئولیت مهم پرورش فرزندم ، افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی به نمایندگی از کیمیا علیزاده نصیب من شد

   الهه احمدی ملی پوش تیراندازی ایران گفت: خوشحالم در کنار مسئولیت مهم پرورش فرزندم ، افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی اندونزی به نمایندگی از کیمیا علیزاده و همه قهرمانان ایران نصیب من شد، واقعا شگفت زده شدم و خداوند این افتخار بزرگ را قسمت من کرد.

   الهه احمدی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : پرچمداری بازیهای آسیایی اندونزی حق مسلم خانم علیزاده بود او قهرمان بزرگی است و مدال ارزشمند المپیک را دارد و من متوجه ارزشهای زیاد خانم علیزاده هستم.
   پرچمدار ایران در بازیهای آسیایی اندونزی گفت : خداوند متعال را شاکر هستم و تمام موفقیت های من مرهون توجه و کمک های فراوان پدرم و حمایت های صمیمانه و صبوری های همسرم بوده است.
   وی درباره عبارت " مادر قهرمان " که به او لقب داده اند گفت: زندگی قهرمانی واقعا مشکل است خصوصا برای یک مادر و یک همسر ، در طول پنج سال گذشته مادرم در نبود من به دلیل اردو و مسابقات مختلف ، جور من را برای تربیت فرزندم " سید باور " متحمل شد و من مدیون او هستم.
   دارنده مقام ششم بازیهای المپیک لندن گفت : خوشحالم در کنار مسئولیت مهم پرورش فرزندم ، افتخار پرچمداری در بازیهای آسیایی اندونزی به نمایندگی از کیمیا علیزاده و همه قهرمانان ایران نصیب من شد واقعا شگفت زده شدم و خداوند این افتخار بزرگ را قسمت من کرد.
   الهه احمدی با تقدیر از اعتمادی که ورزش ایران به بانوان قهرمان دارد گفت : از نگاه بلند و حمایت های آقای دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ، دکتر دادگر ریاست فدراسیون تیراندازی و خانم محمدیان معاونت امور بانوان وزارت ورزش کمال تشکر را دارم و انشاالله با کسب مدال طلا بتوانم نام کشورم را سرافراز کنم.
   الهه احمدی همچنین با تبریک روزخبرنگار گفت: همسرم سید اصغر نوربخش هم از جامعه خبرنگاران و رسانه است و من هفدهم مرداد را به همه خبرنگاران تبریک می گویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,058,919
تعداد بازدید امروز : 2,500
تعداد بازدید دیروز : 20,475
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01