امروز : پنجشنبه 02 اسفند 1397
   
  • به همت معاونت توسعه ورزش بانوان

   دومین نشست تخصصی شورای مناطق 8 گانه با حضور مسئولین ورزش بانوان منطقه 3 برگزار شد

   دومین نشست تخصصی شورای مناطق 8 گانه با حضور مسئولین ورزش بانوان منطقه 3 برگزار شد

   دومین نشست تخصصی شورای مناطق 8 گانه با حضور مسئولین ورزش بانوان منطقه 3(استان های اصفهان،مرکزی،یزد ) و به همت معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این نشست فریبا محمدیان، معاون توسعه ورزش بانوان ضمن اعلام برنامه ها و طرح های ملی بر اهمیت و ضرورت اجرای طرح ها با هدف ارتقاء تندرستی و ایجاد نشاط و شادابی در بین بانوان و دختران جوان تاکید کرد و همچنین به منظور پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی،خواستار انجام اقدام مشترک در تعامل با سایر نهادها و دستگاه ها برای بانوان حاشیه نشین و کودکان کار و گروه های خاص با حضور چهره های برتر ورزشی توسط استان های سراسر کشور شد .
   گفتگوی بین نسلی، توجه به کسب کرسی های بین المللی و لزوم غربالگری افراد با قابلیت های ویژه در این حوزه و نیز توجه ویژه در خصوص برنامه ریزی در جهت ارتقاء بانوان داور به سطوح فراملی از نکات ویژه ای بود که محمدیان در این نشست به مسئولین ورزش بانوان استان ها یادآور شد.
   در این نشست موسوی، مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت ورزش بانوان توضیحاتی درخصوص ارزیابی عملکرد استان ها در سال 96، روند اجرای فاز نخست طرح های ملی و بررسی و بازنگری شاخص های ارزیابی عملکرد ورزش بانوان بیان کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,059,920
تعداد بازدید امروز : 3,501
تعداد بازدید دیروز : 20,475
آخرین به روزرسانی : 1397/12/01