امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • در حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی

   پیام نظر به عنوان عضو هیات رئیسه مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران انتخاب شد

   پیام نظر به عنوان عضو هیات رئیسه مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران انتخاب شد

   پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با 65 رای به عنوان عضو هیات رئیسه مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، در نخستین مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران در دولت دوازدهم(تدبیر و امید) گرامیداشت روز خبرنگار که با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی ادارات استان در استانداری برگزار شد، پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل با 65 رای دستگاه های اجرایی، فرمانداری و شهرداری های استان به عنوان رای اول به به عضو هیئت رئیسه مجمع درآمد.
   همزمان با مجمع انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی استان تهران، همایش تجلیل از خبرنگاران استانداری تهران هم برگزار شد و در جریان آن، محمد حسین مقیمی گفت: شما به عنوان خبرنگاران و روابط عمومی ها می توانید با شفافیت به سالم سازی فضای جامعه کمک کنید.
   وی تصریح کرد: خبرنگاران همواره منعکس کننده نیازها، پیشرفت ها و موفقیت های کشور بوده و هستند، چنانچه در زمان افتتاح سد کرخه، روشن شدن مشعل پالایشگاه آبادان و زلزله بم حضور مستمر و موثر داشته و به واسطه خبرنگاران این اخبار منعکس شد.
   استاندار تهران به نقش خبرنگاران در شفاف سازی اشاره کرد و افزود: اگر موفق می شدیم در تمام امور شفاف سازی می کردیم با بسیاری از شبهات و نیز مواردی در مورد فساد، تبعیض و رانت مواجه نبودیم، چرا که هرجا امور با شفافیت پیش رفت موفق بودیم، اما هرکجا اجازه ورود خبرنگاران را ندادیم، با مشکل مواجه شدیم و در این زمینه شما به عنوان خبرنگاران و روابط عمومی ها می توانید با شفافیت به سالم سازی فضای جامعه کمک کنید.
   وی در پایان عنوان کرد: اگر در جامعه بتوانیم بین افرادی که خدمت صادقانه می کنند با سوء استفاده گران تفاوت قائل شویم، امید در جامعه گسترش پیدا می کند و در این راستا باید به خبرنگاران میدان دهیم تا مردم را نسبت به آن چه در دستگاه های اجرایی می گذرد، آگاه کنند.
   رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور هم در مراسم تجلیل از خبرنگاران در استانداری تهران گفت:سرعت نباید باعث ارسال خبر نامطلوب شود که افکار عمومی را به مخاطره بیندازد، در واقع کیفیت نباید فدای سرعت شود.
   شجاعی کیاسری بیان کرد: امروز نیاز به رسانه همچون نیاز به خوردن و آشامیدن است، چرا که زندگی در این عصر نیاز به اطلاعات و ابزار رسانه دارد.
   رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور افزود: ضرورت نیاز به رسانه بر کسی پوشیده نیست، البته رسانه امروز با گذشته تفاوت دارد، همانطور که در حوزه پزشکی تخصص به وجود آمده، رسانه هم اینگونه است.
   شحاعی کیاسری همچنین تصریح کرد: رسانه ای موفق است که کوتاه، غنی، پرمحتوا و به سرعت اخبار را نشر دهد، و باید توجه داشت که نمایندگی افکار عمومی کار سخت و دشواریست که به واقع خبرنگاری از جمله مشاغل سخت باید باشد.
   گفتنی است در مجمع انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی استان تهران، اعضای شورا، بازرس و خزانه دار بدین ترتیب انتخاب شدند:
   -پیام نظر از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با 65 رای
   -علی جنگروی از فرمانداری تهران با 62 رای
   -مسعود ثقفی از اداره کل آموزش و پرورش با 43 رای
   -یاسر کرمی از شهرداری ملارد با 39 رای
   -حسن علی ذوالفقاری از مخابرات استان تهران با 33 رای
   -وجیهه قاسمی از اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی با 27 رای
   -اعظم سیدین از اداره کل ثبت احوال با 25 رای
   -بازرس: مهدی پازوکی از شهرداری قرچک با 53 رای
   -خزانه دار: اسماعیل صادق زاده از فرمانداری شهریار با 55 رای
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,733,832
تعداد بازدید امروز : 13,923
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28