امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • شهربانو منصوریان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد؛

   الهه احمدی استحقاق پرچمداری کاروان را دارد /دوران طلایی ورزش بانوان فرا رسیده و باید استمرار یابد/ نیمی از جایزه مدال طلا را به نیازمندان می بخشم

   الهه احمدی استحقاق پرچمداری کاروان را دارد /دوران طلایی ورزش بانوان فرا رسیده و باید استمرار یابد/ نیمی از جایزه مدال طلا را به نیازمندان می بخشم

   شهربانو منصوریان بانوی پرافتخار ووشوی دنیا از مصدومیت کیمیا علیزاده ابراز تاسف کرد اما در عین حال گفت: الهه احمدی مادر قهرمانی است که استحقاق پرچمداری کاروان را دارد.
   این ووشوکار نذر کرده است که در صورت دستیابی به مدال طلا در بازی های آسیایی جاکارتا نیمی از جایزه اش را به نیازمندان ببخشد

   شهربانو منصوریان در گفتگو با پایگاه خبری زارت ورزش و جوانان از پرچمداری الهه احمدی برای کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: واقعا از مصدومیتی که برای کیمیا علیزاده پیش آمد ناراحت و متاسف شدم . او شایسته کسب مدال طلای جاکارتا بود اما به هر حال این مصدومیت اتفاق افتاده و مطمئنم که می تواند باز هم به دوران قهرمانی خود استمرار بخشد چرا که هنوز بسیار جوان و آینده دار است و مدال طلای المپیک 2020 و بازی آسیایی 2022 برای او دست نخورده باقی خواهد ماند.
   وی از الهه احمدی به عنوان یک مادر قهرمان نام برد و تصریح کرد: الهه احمدی در تیراندازی شایستگی های خود را به اثبات رسانده است بطوریکه هم یک مادر قهرمان است و هم توانسته پتانسیل قرار گرفتن در تیم ملی تیراندازی را با برخورداری از شانس مدال برای خود حفظ کند بنابراین عنوان پرچمداری در کمال شایستگی به او رسیده و باعث خوشحالی و مایه مباهات جامعه ورزش ایران است که عدالت و انصاف بدون نگاه تبعیض آمیز در سطح کلان ورزش محقق شده است.
   شهربانو منصوریان با بیان اینکه دوران طلایی ورزش بانوان فرا رسیده اظهار داشت: حدود یک سوم کاروان ورزشی ایران را بانوانی تشکیل می دهند که در رویدادهای مختلف بین المللی توانمندی یک بانوی ایرانی در عرصه ورزش را با رعایت مسائل فرهنگی و اخلاقی به اثبات رسانده اند از طرفی بسیاری از آنها نه تنها فقط به حضور در این رویداد نمی اندیشند بلکه با امید به کسب افتخار گام به این بازی ها می گذارند و این مهم نشان از پیشرفت ورزش بانوان دارد.
   این بانوی قهرمان ووشوی جهان گفت: توجه وزیر ورزش و جوانان به قشر بانوان و حل موانع و مشکلات ورزش این قشر بر کسی پوشیده نیست . دکتر سلطانی فر هیچ وقت نگاه تبعیض امیز به ورزش نداشته و خوشحالیم که بانوان هم مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان همچنین کمیته ملی المپیک قرار گرفته اند و همین توجهات باعث پیشرفت ورزش بانوان شده و در نهایت به سود جامعه است.
   منصوریان ادامه داد: وقتی که بانوان ووشو در جهان درخشیدند آمار رو آوردن دختران به ووشو بسیار بیشتر از قبل شده است و این توجه به ورزش در دیگر رشته ها هم بوجود آمده که در نهایت منجر به سلامتی و شادابی جامعه است.
   شهربانو منصوریان تاکید کرد: پنج ماه سخت و نفسگیر را در اردوهای مختلف تمرینی سپری کردم و با تمام وجود علرغم دوری از خانواده آماده بازی های آسیایی شده ام به همین دلیل با تمام قوا برای کسب مدال طلا به میدان می روم.
   این ورزشکار اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا گفت: نذر کرده ام که در صورت کسب مدال طلا نیمی از جایزه را به نیازمندان بدهم .
   وی اضافه کرد: کسب مدال طلا را ابتدا افتخاری برای ایران می دانم و از طرفی به جوایز آن برای گذران زندگی نیاز دارم اما در عین حال به دلیل لطف و محبت مردم بویژه از زمانی که در برنامه ماه عسل حضور پیدا کردم و همچنین فیلم صفر تا سکو که اکران شد، بسیاری از مردم عزیز که با مشکلاتی مواجه هستند به ما مراجعه می کنند و من هم واقعا دوست دارم کمکی انجام دهم به همین دلیل امیدوارم با کسب مدال طلا نیمی از جایزه آن را به نیازمندانی ببخشم که واقعا مشکل دارند.
   شهربانو منصوریان همچنین روز هفدهم مردادماه مصادف با روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت و اظهار داشت: از توجه ویژه رسانه های مختلف به ورزش بانوان واقعا سپاسگزارم یکی از دلایلی که این روزها ورزش بانوان مورد توجه قرار دارد تمرکز رسانه ها به توانمندی ورزش بانوان است که امیدوارم این حمایت ها استمرار یابد تا سال های سال شاهد دوران طلایی ورزش بانوان ایران باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,070,631
تعداد بازدید امروز : 16,456
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03