امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • در حاشیه افتتاح مجموعه ورزشی امید

   دکتر سلطانی فر: تعداد زیادی پروژه ورزشی در هفته دولت افتتاح خواهد شد

   دکتر سلطانی فر: تعداد زیادی پروژه ورزشی در هفته دولت افتتاح خواهد شد

   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم افتتاح مجموعه ورزشی تفریحی امید و زندگی مشهد مقدس گفت: خوشبختانه تعداد پروژه های قابل افتتاح امسال در استان خراسان رضوی مناسب است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر عصر امروز طی سفری دو روزه وارد مشهد مقدس شد و در اولین اقدام خود مجموعه ورزشی امید را افتتاح کرد.
   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح این مجموعه گفت: امروز که افتخار داریم در جوار امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) باشیم قرار است چند پروژه مربوط به بخش خصوصی و همچنین پروژه های بخش های مختلف استان که در دست اجرا است و یا اجرا شده اند را بازدید و یا افتتاح کنیم.
   وی افزود: در اولین برنامه مجموعه ورزشی امید و زندگی که با همت شهردار محترم مشهد و همکارانشان ساخته شده است را افتتاح کردیم.
   مجموعه بسیار خوبی است که نیاز مردم این منطقه بوده و بیش از ۸۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.
   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: سالن سر پوشیده، زمین پینت بال، کارتینگ و تنیس بخشهای مختلف این مجموعه ورزشی تفریحی و سرگرمی را تشکیل می دهد که لازم از از تشکر کنم از زحمات شهردار مشهد که توجه ویژه به ورزش دارند و برنامه های خوبی را هم در این حوزه دارند.
   دکتر سلطانی فر در خصوص دیگر برنامه های این سفر استانی گفت: فردا ان شاءالله فاز دوم مجموعه مرتبط با بخش خصوصی موج های آبی و خانه کاراته را افتتاح خواهیم کرد و سپس به چند شهرستان استان سفر از جمله فریمان و تربت جام سفر خواهیم کرد و از پروژه های آنها به ویژه استادیوم ۵۰۰۰ نفری تربت جام بازدید می کنیم.
   وی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه تعداد پروژه های قابل افتتاح خراسان رضوی امسال مناسب است و تعدادی از آنها در هفته دولت آماده خواهد شد و به بهره برداری خواهد رسید از جمله استادیوم تربت حیدریه که ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. وزیر ورزش و جوانان گفت: سالن ۶۰۰۰ نفری شهر مشهد نیز که در سال گذشته بازدید داشتیم و دنبال می‌کردیم به شکلی این کار را سرعت ببخشیم. این سالن به استان واگذار شده و عملیات اجرایی آن به گونه‌ای پیش خواهد رفت که تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,021,156
تعداد بازدید امروز : 27,949
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24