امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی تفریحی امید و زندگی:

   امید زیادی به افتخار آفرینی ورزشکارانمان در بازیهای آسیایی داریم/ ورزش مشهد پیشرفت های مشهودی داشته است

   امید زیادی به افتخار آفرینی ورزشکارانمان در بازیهای آسیایی داریم/ ورزش مشهد پیشرفت های مشهودی داشته است

   وزیر ورزش و جوانان گفت: همه منتظر بازی های آسیایی هستیم و امید بالایی به افتخار آفرینی ورزشکارانمان داریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر عصر چهارشنبه 17 مرداد ماه در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی تفریحی امید و زندگی مشهد مقدس گفت: باید به مردم مشهد و شهردار این شهر که از سرمایه های اجرایی کشور هستند تبریک بگویم. خوشبختانه شهر مشهد با کمک شورای شهری دلسوز و متخصص پیشرفت های خوبی داشته و در عرصه ورزش این پیشرفت ها مشهود تر است.

   وزیر ورزش و جوانان روز خبرنگار را هم به همه دلسوزان و فعالان این عرصه تبریک گفت و افزود: امیدوارم با تقویت این حوزه شفافیت در جامعه بیشتر شود.

   وی با بیان این که ورزش کشور در ماه های گذشته افتخارات خوبی داشته است، ادامه داد: ابتدا تیم ملی فوتبال بود که در گروه مرگ نتیجه ای درخشان گرفت و مورد تشویق رهبر معظم انقلاب هم قرار گرفت. در فوتسال، والیبال، شطرنج، وشوو، وزنه برداری و چند رشته دیگر، آقایان و بانوان برای کشور افتخار آفرینی کردند.

   دکتر سلطانی فر با اشاره به نزدیکی بازیهای آسیایی جاکارتا افزود: حالا همه منتظر بازی های آسیایی هستیم و امید بالایی به افتخار آفرینی ورزشکارانمان داریم زیرا این بزرگترین کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی پس از انقلاب است.

   وی همچنین ساخت مجموعه ورزشی تفریحی امید و زندگی توسط شهرداری مشهد را مهم برشمرد و افزود: شهرداری ها شاید در برخی نقاط کشور در تجهیز پارک ها و برخی اماکن به وسایل ورزشی کمک کرده اند، اما ساخت چنین مجموعه ای با این امکانات و قابلیت فعالیت در چند رشته یک ابتکار و خلاقیت است که به امید و نشاط در شهر کمک می کند.

   وزیر ورزش و جوانان افزود: امیدوارم هر روز در گوشه و کنار کشور با افتتاح چنین مجموعه هایی، مردمی شاد و با نشاط در گوشه و کنار کشور ببینیم.

   دکتر سلطانی فر در پایان گفت: پس از بازیهای آسیایی و پارآسیایی جاکارتا نیز به استقبال مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا می رویم که امیدوارم در این مسابقات نیز نتیجه ای بگیریم که مردم خوشحال شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,340,144
تعداد بازدید امروز : 7,425
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02