امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • در حاشیه بازدید از پروژه های در حال ساخت فریمان

   دکتر سلطانی فر: نرخ بیکاری شهرستان فریمان پایین است / افتتاح سالن چند منظوره و چمن مصنوعی فریمان تا پایان سال 98

   دکتر سلطانی فر: نرخ بیکاری شهرستان فریمان پایین است / افتتاح سالن چند منظوره و چمن مصنوعی فریمان تا پایان سال 98

   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از پروژه های در حال ساخت شهرستان فریمان گفت: افتتاح این پروژه ها می تواند به مردم بانشاط و سلامت فریمان از لحاظ رشد و توسعه ورزش و پرکردن سالم اوقات فراغت جوانان کمک کند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر در ادامه سفر استانی خود به استان خراسان رضوی با استقبال نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی وارد این شهرستان شد.
   وزیر ورزش و جوانان پس از ورود به فریمان به همراه مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در جمع نونهالان ورزشکار تکواندو، رزمی و فوتبال این شهرستان حضور پیدا کرد و از زمین فوتبال، استخر و سالن چند منظوره در حال ساخت شهرستان فریمان بازدید کرد.
   دکتر سلطانی فر در حاشیه بازدید از پروژه های در حال ساخت شهرستان فریمان گفت: امروز توفیق داشتیم چند پروژه بخش خصوصی و دولتی مشهد را افتتاح کنیم و پروژه های شهرستان فریمان را هم از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم که طی آن تصمیم بر این شد پروژه چمن طبیعی شهرستان به چمن مصنوعی تبدیل شود.
   وزیر ورزش و جوانان در خصوص دلیل این تصمیم گفت: با وجود اینکه هزینه احداث چمن مصنوعی بالاتر از چمن طبیعی است اما ساعات استفاده از چمن طبیعی سه ساعت در شبانه روز و چمن مصنوعی تا 18 ساعت در روز است ضمن اینکه با توجه به کمبود آب در کشور از این بابت صرفه جویی هم خواهد بود.
   وی افزود: قرار شد اضافه هزینه احداث چمن مصنوعی را تامین کنیم تا فوتبالیست های شهرستان بتوانند از آن استفاده کنند و همراه با پروژه سالن چند منظوره ان شاءالله به گونه ای برنامه ریزی شود که تا پایان سال 98 به بهره برداری برسند.
   دکتر سلطانی فر در باره زمان افتتاح استخر این شهرستان چنین توضیح داد: استخر فریمان چون از پیشرفت فیزیکی کمی برخوردار است در اولویت بعدی قرار گرفت و امیدواریم این استخر نیز تا پایان سال 99 به بهره برداری برسد و در اختیار مردم خوب شهرستان قرار بگیرد. این مجموعه ها می توانند زیرساخت های خوبی برای ورزش شهرستان شوند.
   وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: طبق اطلاعاتی که از مسئولین فریمان کسب کردم این شهرستان به لحاظ فرهنگی شرایط خوبی دارد، نرخ بیکاری آن پایین است و مردم در کارهای اقتصادی مشارکت دارند که افتتاح این پروژه ها می تواند مردم با نشاط و سلامت فریمان را از لحاظ رشد و توسعه ورزش و پرکردن اوقات فراغت سالم جوانان کمک کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,340,009
تعداد بازدید امروز : 7,290
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02