امروز : جمعه 28 تیر 1398
   
  • در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی تربت جام

   دکتر سلطانی فر: در دهه طلایی ورزش بانوان قرار داریم/ حضور در مناطق محروم و مرزی رویکرد دولت تدبیر و امید است

   دکتر سلطانی فر: در دهه طلایی ورزش بانوان قرار داریم/ حضور در مناطق محروم و مرزی رویکرد دولت تدبیر و امید است

   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی تربت جام گفت: سهم خراسان رضوی از استادیوم های پنج هزار نفری پنج استادیوم بوده که قوچان تحویل داده شد و استادیوم های نیشابور و تربت حیدریه نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در ادامه سفر استانی خود به خراسان رضوی وارد شهرستان تربت جام شد و از مجموعه ورزشی در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.
   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این بازدید گفت: حضور در مناطق محروم و مرزی و رسیدگی به پروژه های نیمه تمام آنها یکی از رویکرد های ما در دولت تدبیر امید است. قصد داریم استادیوم هایی که ده الی پانزده سال متوقف هستند و بالای پنج هزار نفر گنجایش دارند را با یک برنامه ریزی مناسب تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسانیم.
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: از سالهای گذشته 25 استادیوم 15 هزار نفری آغاز شده بود که تا امروز 20 استادیوم به بهره برداری رسیده و ان شاءالله بقیه را هم تا پایان دولت دوازدهم افتتاح خواهیم کرد. همچنین از استادیوم های پنج هزار نفری که ساخت آنها شروع شده 10 استادیوم افتتاح شده و قصد داریم تعداد دیگری از آنها را در سه سال آینده به بهره برداری برسانیم.
   وزیر ورزش و جوانان در خصوص پروژه های در حال ساخت خراسان رضوی گفت: سهم این استان از استادیوم های پنج هزار نفری پنج استادیوم بوده که ورزشگاه قوچان تحویل داده شد و استادیوم های نیشابور و تربت حیدریه نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.
   امیدواریم استادیوم سبزوار سال آینده به بهره برداری برسد و استادیوم تربت جام هم که پیشرفت فیزیکی کمی دارد را با توجه به مناقصه مجددی که صورت گرفته و کار آغاز شده، تا پایان سال 99 به بهره برداری برسانیم.
   وی با اشاره به افتتاح فاز دوم مجموعه ورزشی تفریحی سرزمین موج های آبی که ویژه بانوان است، پیشرفت ورزش زنان کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: 30 مدال از کل 40 مدال ورزش بانوان در بازیهای آسیایی در یک دهه گذشته رقم خورده و این مهم نشان می دهد خیزی در بخش بانوان داشتیم و در دهه طلایی ورزش بانوان قرار داریم.
   دکتر سلطانی فر در پایان تاکید کرد: در بازی های آسیایی 2018 هم یک سوم کاروان اعزامی را بانوان تشکیل می دهند که نسبت به دوره گذشته دو برابر شده و این نشان می دهد در بخش بانوان چقدر استعداد داریم و امیدوارم با توجهی که دولت تدبیر و امید، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به ورزش زنان دارند، بانوان ورزشکار ما همواره برای کشور افتخار آفرین باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,688,542
تعداد بازدید امروز : 18,664
تعداد بازدید دیروز : 18,739
آخرین به روزرسانی : 1398/04/28