امروز : جمعه 03 اسفند 1397
   
  • مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

   هفت ورزشکار و مربی استان عازم مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی می شود

   هفت ورزشکار و مربی استان عازم مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی می شود

   علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :شش ورزشکار و یک مربی با تیم های ملی عازم رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی می شوند.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :شش ورزشکار و یک مربی با تیم های ملی عازم رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی می شوند.
   هفت ملی پوش و مربی با تیم های ملی عازم رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی می شوند .
   سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود:
   این ملی پوشان در رشته های هندبال ،واترپلو ،کوراش و ژیمناستیک می باشند و با تیم های ملی عازم این رقابتها می شوند.
   علوی در خصوص این نفرات بیان داشت:علی رحیمی ،مجتبی حیدر پور و مهرداد صمصامی از رشته هندبال عضو باشگاه نفت و گاز گچساران ،حسین خالدی تبار و پیمان اسدی ازرشته شنا ،شیرجه و واترپلو عضو باشگاه نفت و گاز گچساران ،طاهره آذر پیوند از رشته جودو و کوراش عازم مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی می شوند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تصرح کرد :در کنار این شش ملی پوش رحمان اکبری از مدرسین و کارشناسان استان از طرف فدراسیون ژیمناستیک بعنوان روانشناس تیم ملی ژیمناستیک در رقابت های آسیایی جاکارتای اندونزی حضور خواهد داشت .
   مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از حضور این ملی پوش در رقابت های بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی ،تصریح کرد :تنها نماینده استان در بازیهای آسیایی به سال 2008 و در ماده پرتاب نیزه بر
   می گردد و از آن تاریخ تاکنون هیچ ورشکار و مربی از استان در این رواید مهم حضور نداشته است . سیایی
   این مقام مسئول در پایان از حمایت های وزیر ورزش و جوانان کشور ،معاونین ،احمدی استاندار استان و معاونین ،شورای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،معاونین و کارکنان ورزش و جوانان استان ، روساء و نایب رئیسان هیات های استانی وشهرستانی و کسانی که در توسعه و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد تلاش می کنند صمیمانه تقدیر کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,080,450
تعداد بازدید امروز : 6,844
تعداد بازدید دیروز : 17,187
آخرین به روزرسانی : 1397/12/03