امروز : سه شنبه 06 فروردین 1398
   
  • با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان قم:

   مجمع سالانه هیئت گلف استان قم برگزار شد

   مجمع سالانه هیئت گلف استان قم برگزار شد

   با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون گلف کشور مجمع این هیئت ورزشی استان قم به انجام رسید.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون گلف مجمع این هیئت ورزشی استان قم بیرگزار شد و حسن عابدی در سخنانی اظهار داشت: برخی از رشته های ورزشی همچون گلف و تیراندازی به عنوان رشته های پر هزینه هستند که خانواده ها و ورزشکارانی که قصد ورود به آنرا دارند شرایط برای آنها سخت و سنگین است.
   وی با طرح این مطلب که برخی دیگر از رشته های ورزشی برای ورود اسپانسر و حامیان مالی جذابیتی کمتری دارد بیان کرد: هیئت باید موفقیت های ورزشکاران را با تبلیغات موثر محیطی به گونه ای اطلاع رسانی کند که زمینه و بستر جذب نیروهای جدید را فراهم کند.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم خاطرنشان کرد: مباحثی چون همگانی کردن، اطلاع رسانی و برگزاری جشنوارهای مختلف می شود رشته گلف را به شکل برازنده ای معرفی کرد.
   عابدی با اشاره به این موضوع که در بحث اختصاص اعتبارات به هیئت های ورزشی ما در اداره با هیچگونه محدودیتی مواجه نیستیم تصریح کرد: هیچ اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور به دلیل نبود بودجه نبایستی منع شود و این اصل کار اداره است.
   وی با گفتن این موضوع که زمین وسیع و استاندارد برای انجام تمرینات گلف در سطح استان کم داریم گفت: در سال 1394 آیین نامه تجلیل از قهرمانان را تدوین کردیم که ورزشکاران موفق در کسب مدال از میادین جهانی، آسیایی و بین المللی طی برگزاری مراسمی با حضور مسئولین عالی رتبه کشوری به انجام می رسد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ادامه داد: به دلیل کثرت قهرمانان ورزشی استان قم از مسابقات کشوری برگزاری مراسم تجلیل از این قهرمانان از عهده اداره کل خارج است که بدین منظور انجام این مهم را به هیئت های ورزشی واگذار کردیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,081,885
تعداد بازدید امروز : 3,245
تعداد بازدید دیروز : 15,184
آخرین به روزرسانی : 1398/01/05