امروز : شنبه 03 فروردین 1398
   
  • معاونت فرهنگی و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری برنامه های فرهنگی ،ورزشی گرامیداشت هفته ی ازدواج خبر داد.

   معاونت فرهنگی و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری برنامه های فرهنگی ،ورزشی گرامیداشت هفته ی ازدواج خبر داد.

   شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی گرامیداشت هفته ازدواج خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی گرامیداشت هفته ازدواج خبر داد.
   رحمت الله شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :با توجه به تقویم وزارت ورزش و جوانان کشور در برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی در سطح کشور ،معاونت فرهنگی و ورزشی اداره کل ورزش و جوانان با هماهنگی و همکاری سمن های مردم نهاد استان برنامه های متعدد فرهنگی برگزار می کند.
   شاکری افزود:این برنامه ها از 22لغایت 28مرداد ماه در سطح استان برگزار خواهد شد که همین جا از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این برنامه ها صمیمانه تقدیر می کنیم .
   معاونت فرهنگی و امور جوانان به تشریح این برنامه ها پرداخت و از برگزاری کارگاههای آموزشی قبل ،حین و بعد از ازدواج ،برگزاری نشست های تخصصی حوزه ازدواج و خانواده ،هماهنگی با امام جمعه شهرستانهای بویراحمد ،کهگیلویه و چرام جهت اختصاص بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته به امر ازدواج ،مشاور رایگان زوجین جوان در شهرهای گچساران و بویراحمد ،برگزاری نمایشگاه ازدواج در شهرهای یاسوج و دهدشت ،برگزاری جشنواره ازدواج در شهر یاسوج ،تجلیل از خادمین ازدواج ،تجلیل از مدیران بانک هایی که بیشترین تسهیلات به حوزه ازدواج داشته و دارند و برگزاری مراسم تجلیل از خانواده های جانبازان و ایثارگران را از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در این هفته ذکر کرد و افزود:این برنامه ها با مشارکت سمن های و دبیران سازمان های مردم نهاد استان برگزار میشود.
   22 تا 28مرداد ماه بعنوان هفته ی ازدواج نامگذاری شده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,037,344
تعداد بازدید امروز : 11,007
تعداد بازدید دیروز : 17,407
آخرین به روزرسانی : 1398/01/03