امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • برای اولین بار در تاریخ ورزش کهگیلویه وبویراحمد :

   در آئینی با حضورمسئولین استانی ،ورزشکاران تیم های ملی اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی بدرقه شدند

   در آئینی با حضورمسئولین استانی ،ورزشکاران تیم های ملی اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی بدرقه شدند

   با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ،تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و جمعی از کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان و روسای هیات های استانی و با اهدا لوح و هدایای نقدی مراسم بدرقه بازیکن تیم های ملی واترپلو که عازم بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی می باشند برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ،تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش و جمعی از کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان و روسای هیات های استانی و با اهدا لوح و هدایای نقدی مراسم بدرقه بازیکن تیم های ملی واترپلو که عازم بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی می باشند برگزار شد.
   در آئینی و با حضور مسئولین استانی ،مراسم بدرقه ورزشکاران تیم ملی واترپلو اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتادر تهران برگزار شد .
   در این مراسم که در محل فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش،رضوانی رئیس فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران ، زارعی و محمدی کارشناسان اداره کل و حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل برگزار شد با هدایای نقدی و لوح تقدیر ، مراسم بدرقه حسین خالدی تبار و پیمان اسدی دو بازیکن ملی پوش واترپلو استان که با تیم ملی عازم رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی می باشند برگزار شد .
   تاجگردون نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از حضور ملی پوشان در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی ،حضور این ورزشکار را مایه افتخار ورزش استان دانست و برای این ملی پوشان آرزوی موفقیت کرد .
   علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :برای اولین بار در تاریخ ورزش کهگیلویه وبویراحمد شش ورزشکار در رشته واترپلو ،کوراش و هندبال با تیم های ملی عازم رقابتهای آسیایی هستند و این موفقیت برزگ برای ورزش استان خواهد بود.
   نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ضمن تشکر از مدیرکل ورزش و جوانان استان در برگزاری این مراسم ،حضور ملی پوشان در تیم های ملی و بازیهای آسیایی را مدیون تلاش مسئولین ورزش استان دانست و ضمن آرزوی موفقیت برای این ملی پوشان ،از حمایت استانداری استان از دستگاه ورزش استان خبر داد.
   رضوانی رئیس فدراسیون شنای جمهوری اسلامی ایران ،ورزشکاران کهگیلویه وبویراحمدی را دارای ظرفیت و پتانسیل دانست و ضمن تشکر از حضور مسئولین استانی در برگزاری این مراسم ،حضورو توجه مسئولین استان را عامل رشد و ارتقای ورزش استان ودلگرمی ورزشکاران ذکر کرد .
   در این مراسم با اهدا لوح و هدایای نقدی از طرف اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از دو ملی پوش تیم ملی واترپلو کشور که عازم رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی می باشند تجلیل شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,094
تعداد بازدید امروز : 8,718
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27