امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان: ریکرو ­شانس زیادی برای کسب مدال در جاکارتا دارد

   سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان: ریکرو ­شانس زیادی برای کسب مدال در جاکارتا دارد

   سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان تمرینات نمایندگان ایران در ریکرو را مورد توجه قرار دادو گفت : با توجه به آمادگی ملی پوشان کشورمان در این رشته شانس زیادی برای کسب مدال در بخش انفرادی و میکس در المپیک آسیایی داریم .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان «پارک میوک وون» روز چهارشنبه در حاشیه بازدید «ژاله فرامرزیان» معاون وزیر ورزش و جوانان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص آخرین تمرینات تیم ملی تیراندازی با کمان پیش از اعزام به جاکارتا در جمع خبرنگاران شرایط کمانداران ایران اعزامی به بازی های اسیایی را مطلوب توصیف کرد و اظهارداشت : در بخش میکس، اگر هر یک از کمانداران مرد با «زهرا نعمتی» ترکیب شوند، شانس مدال در این بخش وجود خواهد داشت.
   وی درادامه با بیان اینکه در بخش ریکرو آمادگی خوبی نسبت به مسابقات جام جهانی آنتالیا و قهرمانی آسیا در چین تایپه داریم توضیح داد :چنانچه اتفاق خاصی در بازی های آسیایی رخ ندهد، شانس کسب مدال در مردان نیز وجود دارد.
   پارک ضمن اعلام امادگی در خصوص ادامه همکاری هایش با ایران توضیح داد که گفت وگوهایی در این رابطه با دکتر شعبانی بهار داشته است و تصمیم نهایی را منوط به به نظر مسوولان فدراسیون عنوان کرد .
   وی در خصوص اینکه ایران شانسی برای کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو دارد یا خیر؟ گفت: امیدواریم در جاکارتا شرایط به خوبی پیش برود و اگر روز ما باشد، می توانیم سهمیه هم کسب کنیم، اما همه برنامه ریزی ها برای دو رویداد توزیع سهمیه المپیک در سال آینده است.
   سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی به مسابقات قهرمانی جهان سال 2019 در هلند و قهرمانی آسیا در هند اشاره کرد و خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانیم سهمیه تیمی المپیک در تیر و کمان را برای نخستین مرتبه در یکی از رویدادها کسب کنیم.
   وی تصریح کرد: مهمترین شاخص برای موفقیت در اسلحه ریکرو، اردوهای مداوم و کمپ های پیوسته است و حتی اگر لازم باشد کمانداران یک سال بی وقفه در اردو حضور داشته باشند. رییس فدراسیون به دنبال راه اندازی خوابگاه اختصاصی برای کمانداران در کنار کمپ تیم های ملی در مجموعه ورزشی آزادی تهران است تا ورزشکاران شبانه روزی در اردو حضور داشته باشند.
   پارک یادآور شد: خوشبختانه از زمان حضور شعبانی بهار رییس جدید فدراسیون، ورزشکاران از اوایل خرداد و حضور در جام جهانی آنتالیا به جز سه یا چهار روز برای استراحت، به صورت مداوم در اردو بودند که این امر تاثیر به سزایی در روند آماده سازی آنها داشته است.
   وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیراندازان ایرانی از توانمندی و هوش بالایی برخوردارند، در صورتی که شرایط تمرینی مناسبی وجود داشته باشد می توانند به سطح ایده آلی از آمادگی و کسب سهمیه المپیک برسند.
   سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان گفت: هر چند تیم های چین، کره، هند و ژاپن قدرتمند هستند، ولی بازیکنان این تیم ها نیز انسان هستند و ممکن است روز مسابقه، روز آنها نباشد و برای ما روز بهتری رقم بخورد.
   بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به طور رسمی از 27 مرداد تا 11 شهریور ماه امسال در 40 رشته، 462 ماده ورزشی و با حضور بیش از 11 هزار ورزشکار از 45 کشور آسیایی در جاکارتا، پالمبانگ و هفت شهر در حومه جاکارتا برگزار می شود.
   ایران هم با 280 ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن در 42 ماده ورزشی در این آوردگاه قاره کهن حضور دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,396
تعداد بازدید امروز : 9,020
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27