امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • در پی حل مشکل ثبت شناسه سمن های جوانان توسط وزارت ورزش و جوانان

   مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان تهران بیانیه ای صادر کرد

   مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان تهران بیانیه ای صادر کرد

   در پی حل مشکل ثبت شناسه سمن های جوانان توسط وزارت ورزش و جوانان ،مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان بیانیه ای صادر کرد

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،متن پیام به شرح ذیل است:
   بیانیه مجمع سازمانهای مردم نهاد جوانان استان تهران «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»
   خبر امضای تفاهم نامه مشترک بین وزارت ورزش و جوانان و وزارت کشور بخش اعظمی از مشکلات در خصوص فعالیت سازمان های مردم نهاد جوانان را در خصوص کسب شناسه ملی و ثبت حقوقی مرتع و این مشکل چندین و چند ساله را حل کرد.
   در این خصوص جا دارد از عزم و تلاش فرابخشی وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سلطانی فر و همکاران محترم ایشان در معاونت ساماندهی امور جوانان بویژه جناب آقای مهندس تندگویان در به ثمر رسیدن مطالبات چندین ساله جوانان فعال در حوزه سازمانهای مردم نهاد جوانان تقدیر و تشکر کرد .این تفاهم موجی از امید را در دل جوانان سراسر میهن اسلامی که آرزوی پیشرفت و توسعه کشور را در دل دارند ،کاشته است.
   عملیاتی شدن وعده ی دریافت شناسه ملی برای سمن های قانونی مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان فصل نوینی برای اقدامات مجدانه وتلاش روز افزون در جهت حل مشکلات و پیگیری مطالبات قشر عظیم جوانان و رشد نهادمند مشارکت اجتماعی جوانان و ارتقاء سرمایه اجتماعی را در بر خواهد داشت.
   امید است در پناه خداوند متعال،شاهد اعتلای نام ایران اسلامی و سرافرازی یکایک مسوولیت ساعی و مدیران مدبر حوزه جوانان باشیم.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,375
تعداد بازدید امروز : 8,999
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27