امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • با حضور محمدیان،طرح ملی پارک گام رونمایی شد

   با حضور محمدیان،طرح ملی پارک گام رونمایی شد

   همزمان با سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی با حضور معاون توسعه ورزش بانوان و جمع کثیری از فعالان ورزش همگانی طرح ملی پارک گام در پارک ستارخان رونمایی شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان فریبامحمدیان در حاشیه مراسم رونمایی از طرح ملی پارک گام با ابراز خوشحالی از جمعیت حاضر و علاقمند به ورزش همگانی در پارک ستارخان در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان ایران عزیز گفت :امروز روز خاصی برای ما است چرا که طرح ملی پاک گام را رونمایی کردیم و امیدواریم این اتفاق باعث شود تا مردم عزیز کشورمان به واسطه این طرح گرایش بیشتری به ورزش همگانی پیدا کنند.

   او در ادامه با بیان اینکه طرح ملی پارک گام درهفته دولت در سراسر استان‌های کشور رونمایی خواهد شد،افزود :طرح ملی پارک گام کاملا ایرانی است و به واسطه این طرح ،علاقمندان به ورزش همگانی ،فعالیت ورزشی خود را مورد سنجش وارزیابی قرار می دهند.

   معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد:برای تهیه این طرح از پروسه‌های آی تی استفاده کردیم تا با طراحی یک اپلیکیشن کاملا اجرایی ،خانواده ها و علاقمندان به ورزش را به سمت تحرک سوق دهیم.

   معاون توسعه ورزش بانوان توضیح داد: به این ترتیب پروژه‌ای را به نام برخیز سفارش دادیم و از جوانانی که در حوزه هوش مصنوعی فعالیت می‌کنند خواستیم تا این موضوع را موردبررسی قرداده و طراحی کنند تا ماهم در این معاونت با کمک همکاران مان انرا اجرایی کنیم .

   وی افزود :خوشبختانه اپلیکیشن ها طراحی شده و به آسانی در اختیار مردم هم قرار گرفت وهمانطور که شاهد هستید امروز دربین مردم عزیز از آن رونمایی شد.

   فریبا محمدیان در خصوص نحوه ی استفاده از آن گفت :ین اپلیکیشن در گوشی‌های همراه نصب می‌شودو مردم می‌توانند از میزان فعالیتهای ورزشی خود به ویژه پیاده روی های شان آگاه شوند و در پایان هر فصل بر اساس امتیازاتی که کسب کردند جوایز خود را دریافت کنند.

   معاون وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: با این طرح به دنبال افزایش انگیزه در میان افراد هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند به فعالیت ورزشی بپردازند،در واقع امروز جشن پیاده رویی است و‌همانطور که می بینیدافراد در هر سنینی که قرار دارند در حال به فعالیت‌های ورزشی هستند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,192
تعداد بازدید امروز : 2,956
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28