امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

   افتتاح فاز اول استادیوم «چغابهرام»/ ورزشگاه قدیمی تکمیل می‌شود

   افتتاح فاز اول استادیوم «چغابهرام»/ ورزشگاه قدیمی تکمیل می‌شود

   مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح فاز اول استادیوم «چغابهرام» شهرستان دورود تا دهه‌فجر امسال خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان حسین کریمی در حاشیه شورای ورزش دورود در سخنانی، اظهار داشت: در این جلسه مسائل و مشکلات ورزشی این شهرستان مطرح و بررسی شد.

   وی با بیان اینکه در این شهرستان دو پروژه مهم ورزشی وجود دارد که سال ها باقی مانده است، گفت: جوانان شهرستان انتظار دارند که هر چه سریع تر این دو پروژه تعیین تکلیف شوند.

   مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با بیان اینکه پروژه تختی و استادیوم قدیمی شهر دورود یک سری کارها در گذشته برای تکمیل و بهینه سازی آن در دستور کار قرار گرفته است، گفت: این اقدامات با تاخیر مواجه شده بود که از پیمانکار خواسته شد سریع تر پروژه را به اتمام برساند.

   کریمی، تصریح کرد: این پروژه قرار بود که در خرداد ماه سال ۹۸ طبق برنامه به بهره برداری برسد که از پیمانکار خواسته شد به گونه ای برنامه ریزی کنند که این پروژه طی ایام دهه فجر تکمیل شود.

   وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استادیوم «چغابهرام» در شهرستان دورود نیز، گفت: این پروژه حدود ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده بود.

   مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با تاکید بر اینکه از سال گذشته پیگیری فعال شدن این پروژه از سوی نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین وزیر ... صورت گرفته است، افزود: این پروژه بنا بود که امسال شروع شود و در سال ۹۸ به بهره برداری برسد که را با تغییر برنامه زمانبندی و جابجایی اعتبارات، فاز اول آن شامل زمین چمن، نور، پیست دو و میدانی، رختکن، سرویس بهداشتی تا دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

   کریمی، تصریح کرد: همچنین در این فاز برای دو هزار و ۵۰۰ نفر تماشاچی سکو احداث خواهد شد و تلاش این بوده که در اوایل سال ۹۸ به بهره برداری برسد.

   وی، تاکید کرد: در مجموع تا هفته دولت سال ۹۸ کل پروژه کامل و بهره برداری می شود، اما قسمت ورزشی آن تا دهه فجر در اختیار جوانان و ورزشکاران این شهرستان قرار داده می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,195
تعداد بازدید امروز : 2,959
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28