امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • در مساحت 850 متر و در سه طبقه

   احداث مجموعه اداری فدراسیون اسکیت و کمپ تیم های ملی در آزادی

   احداث مجموعه اداری فدراسیون اسکیت و کمپ تیم های ملی در آزادی

   مجموعه اداری فدراسیون اسکیت و کمپ تیم های ملی در ورزشگاه آزادی احداث می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، یکی از مهمترین برنامه های فدراسیون اسکیت در دوره جدید خود، احداث یک ساختمان اداری و تمرینی مستقل است. دفتر مرکزی و اداری فدراسیون اسکیت در ساختمان مجتمع فدراسیون های ورزشی در خیابان فردوس واقع شده اما کمبود فضا و مهمتر از همه دوری مسفات از پیست اصلی این رشته در استادیوم آزادی سبب شده تا فدراسیون اسکیت برای احداث یک تشکیلات مستقل اقدام کند.

   بهمن محمدرضایی رئیس این فدراسیون این کار را در راس برنامه ها و اولویت های خود قرار داد و تصمیم گرفت تا یک مجموعه کامل در جوار پیست اصلی فدراسیون بنا کند که علاوه بر تشکیلات اداری و دفتر اصلی، یک کمپ کامل و مجهز شامل مجموعه خوابگاه و سالن های مجهز بدنسازی و رستوران را نیز در بر گرفته تا تمامی نیازهای فدراسیون و اسکیت بازان تامین شود.

   از همین رو با کمک شرکت توسعه و مجموعه آزادی کلنگ این مجموعه را به زمین زد و این مجموعه در حال احداث است.

   احداث کمپ تیم های ملی و خوابگاه ورزشی در محل آکادمی ملی اسکیت آزادی، به مساحت ۸۵۰ متر بنا در سه طبقه، از خرداد ماه ۱۳۹۷ آغاز شده و تا به امروز کار از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و نزدیک به ۷۰ درصد عملیات ساختمانی پیش رفته است. پیش بینی می شود این مجموعه در هفته تربیت بدنی و ورزش در مهرماه افتتاح شود.

   هفته گذشته فرهاد نیکوخصال سرپرست مجموعه ورزشی آزادی به همراه بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت از پروژه در حال احداث ساختمان اداری فدراسیون اسکیت، کمپ تیم های ملی، خوابگاه ورزشی و پیست اسکیت آکادمی ملی اسکیت آزادی بازدید کرد و در جریان پیشرفت کار قرار گرفت.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,375
تعداد بازدید امروز : 16,036
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30