امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • فرامرزیان:امیدوارم ورزشکاران مان با کسب مدال‌های طلا دل مردم را شاد کنند

   فرامرزیان:امیدوارم ورزشکاران مان با کسب مدال‌های طلا دل مردم را شاد کنند

   معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت :امیدوارم ورزشکاران کشورمان با مدال های طلایی که در بازی های اسیایی جاکارتا به دست می آوردند دل مردم را شاد کنند و احساس نشاط و غرورآفرینی را در جامعه افزایش بدهند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،ژاله فرامرزیان با حضور در سالن کشتی این مسابقات برای تماشای دیدار نمایندگان ایران اظهار داشت: امروز توانستم در دهکده بازی‌ها حضور پیدا کنم و از نزدیک تلاش و زحمت ورزشکاران عزیز کشور را ببینم.
   او ادامه داد:بازی تکواندوکاران را دیدم که زحمت بسیار اززشمندی کشیدند و خوشحالم که دو مدال نقره برای تکواندوکاران عزیزمان بدست آمد و در کشتی نیز طلایی شدیم. البته فعلا نتیجه کار مشخص نیست و تازه این رقابت ها شروع شده که انتظار می رود تا پایان بازی ها ورزشکاران ما بتوانند نتایج درخشانی کسب کنند و تعداد مدال های طلای ایران رشد قابل توجهی داشته باشد.

   معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین درخصوص تاثیر ورزش بر ایجاد نشاط و امید در جامعه خاطرنشان کرد: ورزش هم از لحاظ همگانی می تواند در جامعه تاثیر مثبت داشته باشد و هم از لحاظ قهرمانی و کسب مدال می تواند در جامعه و بین آحاد مردم ایجاد امید و انگیزه کند..
   او گفت : امیدوارم در این بازی ها مدال های طلایی که ورزشکاران به دست می آوردند دل مردم را شاد کنند و احساس نشاط و غرورآفرینی را در جامعه افزایش بدهند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,995
تعداد بازدید امروز : 9,619
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27