امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی:بازی های 2018جاکارتا بهترین نتیجه بعد از انقلاب اسلامی بود /حرکت ورزش بسیار پرشتاب است

   نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی:بازی های 2018جاکارتا بهترین نتیجه بعد از انقلاب اسلامی بود /حرکت ورزش بسیار پرشتاب است

   نماینده مردم بهشهر در بازی های اسیایی جاکارتا گفت:بازی های 2018جاکارتا بهترین نتیجه بعد از انقلاب اسلامی بود ما به لحاظ کیفی و کمی در ورزش پیشرفت بسیار خوبی داشتیم و در این آوردگاه مهم نشان دادیم حرکت ورزش ایران پرشتاب و رو به جلو است.   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر و عضو فراکسیون ورزش ، با اشاره به نتایج ملی پوشان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: بنده فکر می کنم این بهترین نتیجه بعد از انقلاب اسلامی بود ما به لحاظ کیفی و کمی در ورزش پیشرفت بسیار خوبی داشتیم و در این آوردگاه مهم نشان دادیم حرکت ورزش ایران پرشتاب و رو به جلو است.

   عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در ادامه درباره درخشش بانوان ایران در بازی های آسیایی اشاره کرد و افزود: به معنی واقعی کلمه بانوان ایران خوش درخشیدند و فکر می کنم این نتایج نوید آغاز درخشانی در ورزش ایران را می دهد، ضمن اینکه دختران ایرانی پیش رو تمام زنان محجبه ورزشکار در دنیا قرار دارند و این باعث غرور است.

   وی در پایان خاطر نشان کرد: کسب کلی نتایج کاروان ایران خوشحالی مردم شد و این خوشحالی توام بود با افزایش حس غرور ملی و اینکه مردم احساس نشاط و شادی کردند و این از همه چیز برای ما مهم تر است. بنده در پایان از تک تک ورزشکاران، مسئولان فدراسیون و مدیران کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بویژه وزیر ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,365,817
تعداد بازدید امروز : 15,285
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03