امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • بازی های آسیایی 2018- جاکارتا

   محسن رضوانی :در شنا وشیرجه به تجربه ای مهم دست پیدا کردیم/برنز واترپلو آغاز موفقیتهای بزرگتر است

   محسن رضوانی :در شنا وشیرجه به تجربه ای مهم دست پیدا کردیم/برنز واترپلو آغاز موفقیتهای بزرگتر است

   رئیس فدراسیون شنا شیرجه واترپلو با بیان اینکه ملی پوشان واترپلو کشورمان در جاکارتا حریفان قدرتمندی رال پشت سر گذاشتند و توانستند مدال برنز بازی های اسیایی را به دست بیاورند ، کسب سهمیه المپیک را یکی دیگر از برنامه های ملی پوشانمان دانست .

   محسن رضوانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از نتیجه ای که تیم ملی واترپلو در بازی های اسیایی امسال کسب کردند به عنوان یک رویداد مهم دراین ورزش نام برد .
   او توضیح داد : همانگونه که شاهد بودید امسال یک اتفاق بزرگ در واترپلو افتاد و اعضاء تیم به پشتوانه همت ، تلاش و هدایت مربیان توانستند بعد از 44 سال صاحب مدالی ارزشمند شود .
   رئیس فدراسیون شنا شیرجه واترپلو اظهار امیدواری کرد مدال برنز بازی های اسیایی در واترپلو آغازی برای فتح سکوهای رفیع تر و کسب مدالهای خوش رنگ و حضور موفق در بازیهای المپیک باشد .
   این مقام مسوول در فدراسیون شنا ضمن قدرشناسی از تلاش های الکساندر چیریچ سرمربی تیم واترپلو در خصوص دلایل موفقیت این تیم اظهارداشت : تیمی جوان با حضور در اردوی مستمر آماده سازی و یک کار مداوم سه ، چهارساله در کسب این موفقیت بسیار اثر گذار بوده است ومن بسیار امیدوارم این روند باانگیزه بسیار بالا ادامه پیدا کند .
   او از مسابقات کسب سهمیه المپیک به عنوان رویداد پیش روی واترپلوئیست ها ی کشورمان نام برد و افزود : باتوجه به شکست ژاپن ، شانس زیادی برای حضور در المپیک 2020 خواهیم داشت اما نباید از حریفان قزاقمان نیز غافل شویم .
   محسن رضوانی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص شنا وشیرجه نیز گفت : دراین دو رشته به یک تجربه بزرگ دست پیدا کردیم وآن هم این است که باید از دانش خارجی برای توسعه این رشته ها در دوبخش قهرمانی و حرفه ای استفاده کنیم، البته پیش از تصمیم گیری دراین خصوص قطعا کار کارشناسی صورت خواهد گرفت .
   او در مورد رشته های شنا وشیرجه در بازی های اسیایی نیز گفت : اگر دقت کنید،می بینید فقط 4 کشور چین، ژاپن ، کره جنوبی و سنگاپور درشنا توانستند صاحب مدال طلا شوند وتنها چین ژآپن در شنا 19 مدال به دست آوردند .
   رییس فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو پیشنهاد کرد برای توسعه پایدار دررشته های شنا مدارس شنا راه انداری شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,800
تعداد بازدید امروز : 7,482
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04