امروز : جمعه 28 تیر 1398
   
  • نایب قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا مطرح کرد؛

   مردم روی مدال های المپیکی کاراته ایران هم حساب کنند/ کاروان ورزشی ایران موفق بود

   مردم روی مدال های المپیکی کاراته ایران هم حساب کنند/ کاروان ورزشی ایران موفق بود

   امیر مهدی زاده نایب قهرمان بازی های اسیایی 2018 جاککارتا معتقد است که کاراته ایران پتانسیل بالایی برای مدال اوری در بازی های المپیک دارد و مردم می توانند روی مدال های این رشته در بایز های الکمپیک 2020 هم حساب کنند.

   امیر مهدی زاده در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نتیجه تیم ملی کاراته ایران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: کاراته از هشت فرصت مدالی برای کاروان ورزشی ایران به بهترین شکل ممکن استفاده کرد تا جایی که به هشت مدال هم دست پیدا کرد و چه بسا اگر ناداوری اعمال نشده بود تعداد مدال های طلای کاراته بیشتر هم می شد.

   دارنده مدال طلای بازی های آسیایی 2014 ادامه داد: در پشت موفقیت تیم ملی کاراته در بازی های آسیایی جاکارتا برنامه ریزی فدراسیون و همچنین هشت ماه تمرین مداوم در اردوهای آمادگی بود که خدا را شکر با نتیجه عالی همراه شد و البته همگان دیدند که چطور با ناداوری حق من را در مبارزه فینال مقابل کاراته کای اندونزی تضییع کردند تا جاییکه مدال طلا را به کشور میزبان در حضور رییس جمهور این کشور اهدا کردند اما با همه این احوال واقعا کاراته ظرفیت و پتانسیل خود را به منصه ظهور رساند.

   برنده مدال نقره بازی های اسیایی 2018 جاکارتا گفت:بچه ها واقعا برای این نتایج خوب زحمت کشیده بودند و خوشحالیم که کاراته در بین مردم جایگاه خود را پیدا کده است و این نوید را می دهم که با حمایت های بیشتر از این رشته حتی مردممی توانند روی مدال های المپیکی کاراته هم حساب کنند.

   دارنده دو مدال در تاریخ بازی های آسیایی گفت: نتایج کاروان ورزشی ایران هم بسیار خوب بود چرا که در برخی رشته ها واقعا افتخارات خوبی رقم خورد بطوریکه در کبدی دو مدال طلا و برتری مقابل هندوستانی ها واقعا جالب توجه بود در تنیس روی میز و واترپلو هم نتایجی که رقم خورد باعث شد که بعد از چند دهه به مدال های با ارزشی برسیم.

   امیر مهدی زاده تصریح کرد: کاروان ورزشی ایران نشان داد ورزش ایران پیشرفت خوبی داشته است و این پیشرفت در قالب نتایج کاملا مشهود بود هر چند که در برخی رشته ها ناداوری صورت گرفت و در برخی رشته ها هم نتایج خوبی بدست نیامد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,688,091
تعداد بازدید امروز : 18,213
تعداد بازدید دیروز : 18,739
آخرین به روزرسانی : 1398/04/28