امروز : جمعه 28 تیر 1398
   
  • در جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی

   محمود خسروی وفا: نگاه به مقام سومی بازی های پاراآسیایی داریم

   محمود خسروی وفا: نگاه به مقام سومی بازی های پاراآسیایی داریم

   رییس کمیته ملی پارالمپیک در جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیک گفت: کاروان فشرده و کیفی به جاکارتا 2018 اعزام می کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اولین جلسه ستاد عالی بازی های اسیایی و المپیک بعد از بازی های آسیایی 2018 صبح امروز به ریاست دکتر مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   در بخشی از این نشست رییس کمیته ملی پارالمپیک به تشریح وضعیت کاروان ایران و میزان آمادگی ورزشکاران جانباز و معلول پیش از بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا پرداخت و گفت: کلیه مقدمات و تدارکات لازم برای حضور موفق ورزیکاران ایران در این بازی ها فراهم شده و امیدواریم که حضور موفقی در جاکارتا داشته باشیم.
   محمود خسروی وفا ادامه داد: با 210 ورزشکار به بازی های پاراآسایی می رویم که غیر از یک رشته برای تمام آنها شانس مدال قائل هستیم. کاروان ایران در این رقابت ها بسیار جمع و جور است و در واقع فشرده ترین کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی بعد از انقلاب است.
   وی افزود: کل کاروان اعزامی ایران شامل کادر سرپرستی، ورزشکاران، مربیتن و خبرنگاران حدود 350 نفر هستند که همگی در دهکده بازی ها استقرار دارند تا نظارت بر آنها راحت تر انجام شود.
   خسروی وفا در پایان گفت: اولویت ما حفظ مقام چهارمی دوره گذشته است اما قطعا به مقام سومی در مجموع هم نظر داریم و پیش بینی می کنیم اگر اتفاق خاصی نیفتد و عملکرد ورزشکاران مطابق انتظار باشد به مقام سومی بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا خواهیم رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,687,793
تعداد بازدید امروز : 17,915
تعداد بازدید دیروز : 18,739
آخرین به روزرسانی : 1398/04/28