امروز : جمعه 28 تیر 1398
   
  • شهربانو منصوریان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛

   حق مهربانی مردم ایران فقط مدال طلا است/اقدامات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک واقعا به ما انرژی داد

    حق مهربانی مردم ایران فقط مدال طلا است/اقدامات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک واقعا به ما انرژی داد


   نایب قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا معتقد است روحیه همدلی و تعاون بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و اقدامات حمایتی آنها باعث شد که ما ورزشکاران واقعا قبل و در حین بازی های آسیایی انرژی بگیریم اما من واقعا شرمنده ام که نتوانستم پاسخ این حمایت ها و همچنین پشتیبانی های دلسوزانه مردم را با مدال طلا بدهم.

   شهربانو منصوریان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان بار دیگر از مردم بابت عدم کسب مدال طلا در بازی های آسیایی 2018 عذرخواهی کرد و اظهار داشت: مدال طلا حق من،ورزش ایران و مردم مهربان کشورم بود و خودم را در اینکه نتوانستم بیشتر به مردم خدمت کنم سرزنش می کنم و شرمنده هستم اما واقعا تلاش خودم را انجام دادم و امیدوارم در رویدادهای مهم پیش رو بتوانم با مدال طلا بار دیگر به آنها شادی را هدیه بدهم .
   شهربانو منصوریان در ادامه این گفتگو خاطرنشان ساخت: در پشت اشک های من بعد از مدال نقره غم های فراوانی نهفته بود که مهمترین آن قولی بود که به برخی هموطنانم داده بودم که بتوانم با مدال طلا و اختصاص نیمی از جایزه آن برخی از مشکلاتشان را حل کنم ولی نتوانستم.
   قهرمان وشو جهان گفت: پیام های مردم را که دریافت می کردم و آنها به من و الهه خواهرم محبت داشتند و به ما به خاطر نقره هم تبریک می گفتند هم روحیه می داد و هم ناراحت می شدم که واقعا حق این مردم که مهربانانه و عاشقانه کشور و قهرمانان خود را دوست دارند ،فقط طلاست نه چیز دیگر که امیدوارم در اینده جبران کنم.
   شهربانو منصوریان گفت: همچنان تا انجا که بتوانم از کمک به مردم دریغ نمی کنم به همین دلیل قصد داریم خیریه خواهران منصوریان را راه اندازی کنیم و در اولین گام این خیریه مدال هایم را که همچون فرزندان من هستند و ارزش فوق العاده برای من دارند برای انجام کارهای خیریه به فروش خواهم رساند.
   وی در ادامه نتایج کاروان ورزشی ایران را بسیار خوب توصیف کرد و توضیح داد: بسیاری از مدال های برای ورزش ایران ارزش زیادی داشت و مردم را خوشحال کرد از طرفی تک تک نفرات برای مدال های خود ارزش زیادی را متحمل شده اند که خوشحالم نتیجه تلاش ورزشکاران و فدراسیون ها موجب شد به رکورد 62 مدال برسیم .
   منصوریان روحیه تعاون و همدلی بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: حمایت های این دو نهاد عالی بود . واقعا اقدامات دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری روحیه بخش بود و اقدامات حمایتی انها در ابعاد معنوی هم انرژی زیادی به ما قبل و در حین مسابقات داد . همین همکاری وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک واقعا در روحیه ورزشکاران تاثیر مثبت داشت.
   شهربانو منصوریان با اشاره به حضور وزیر ورزش و جوانان در تمرینات تیم ملی ووشو قبل از اعزام به جاکارتا گفت: حمایت های بسیار خوبی از کاروان بعمل آمد یادم هست که در تمرینات به دکتر سلطانی فر هم قول مدال طلا دادم اما واقعا شرمنده شدم ولی تلاش خود را انجام دادم و امیدوارم همچنان بتوانم برای کشورم و ووشوی ایران افتخارآفرین باشم
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,687,701
تعداد بازدید امروز : 17,823
تعداد بازدید دیروز : 18,739
آخرین به روزرسانی : 1398/04/28