امروز : پنجشنبه 24 آبان 1397
   
  • ضرورت معرفی چوگان در شبکه‌های مختلف رادیو

   ضرورت معرفی چوگان در شبکه‌های مختلف رادیو

   رییس فدراسیون چوگان در دیدار با معاون صدا جمهوری اسلامی ایران، خواستار همکاری شبکه های مختلف صدای رسانه ملی برای معرفی ورزش ملی چوگان شد.

   رییس فدراسیون چوگان خواستار همکاری شبکه های مختلف معاونت صدای رسانه ملی برای معرفی ورزش ملی چوگان شد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان، حجت اله دهخدایی رییس فدراسیون چوگان در جلسه هم اندیشی معاونت صدای رسانه ملی با روسای فدراسیون‌های ورزشی ضمن بیان تاریخچه مختصری از این ورزش و آیین کهن، گفت: باتوجه به گستردگی چوگان در زمینه های مختلف و ارتباط آن با تاریخ، فرهنگ، هنر، گردشگری، صنایع دستی، صنعت اسب، ادبیات، جغرافیا، معماری، عرفان، رزم و حتی سیاست نیاز است که علاوه بر رادیو ورزش ، تمامی شبکه های رادیویی نیز با ساخت برنامه های جذاب و متنوع در خصوص چوگان، این ورزش را به مخاطبان خود معرفی کنند.

   • وعده معاون صدای رسانه ملی برای همکاری با فدراسیون چوگان

   همچنین، شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی نیز با تایید صحبت های رییس فدراسیون چوگان و ظرفیت های موجود در این ورزش، نسبت به همکاری معاون صدا ج.ا.ا با این فدراسیون قول مساعد داد.

   وی با اشاره به اینکه رادیو بدون مخاطب با رادیو خاموش تفاوتی ندارد، تصریح کرد: بر این اساس باید برنامه سازان ضمن آشنایی با چوگان، به این ورزش بپردازند و در ساخت برنامه های خود از این میراث نیاکان بهره ببرند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,205,628
تعداد بازدید امروز : 9,983
تعداد بازدید دیروز : 21,646
آخرین به روزرسانی : 1397/08/24