امروز : شنبه 04 خرداد 1398
   
  • شاهین ایزدیار: برای طلای جاکارتا شنا می کنم

   شاهین ایزدیار: برای طلای جاکارتا شنا می کنم

   شناگر خراسانی تیم ملی ایران اعزامی به بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: در این دوره از بازی ها تنها برای کسب طلا در شنا خواهم کرد.

   به گزارش پایگاه وزارت ورزش و جوانان شاهین ایزدیار در خصوص بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت: در بازی های پاراآسیایی گوانژو که در ۶ ماده شنا حضور داشتم موفق به کسب دو طلا، یک نقره و ۳ برنز شدم و در دومین حضور خود در اینچئون هم در ۷ ماده شنا شرکت کرده بودم، ۵ نقره و یک برنز کسب کردم.
   وی افزود: در این دوره از بازی های پاراآسیایی که در ۷ ماده (۵۰ و ۱۰۰ متر کرال سینه، ۱۰۰ متر قورباغه، ۱۰۰ متر پروانه، ۴۰۰ متر آزاد و ۲۰۰ متر مختلط انفرادی) شرکت می‌کنم تلاشم بر این است تا بتوانم درتمام ۷ ماده به مدال طلا دست پیدا کنم. البته هم اکنون در تمام ماده‌ها به جز ۴۰۰ متر آزاد رنکینگ اول آسیا را دارم و اگر با بدشانسی مواجه نشوم، تنها برای طلا در جاکارتا مبارزه خواهم کرد.

   ایزدیار تاکید کرد: برای سومین حضور و عملکرد موفقم در بازی های پاراآسیایی ، یک سال است تمرینات فشرده‌ و شبانه روزی را در مشهد زیر نظر ضیایی ( مربی تیم ملی) سپری و شرایط سختی را تحمل کردم تا کارم نتیجه‌بخش باشد.

   شناگر ارزشمند تیم ملی ادامه داد: تصمیم گرفتم یک سال دوری از خانواده را تحمل کنم و در مشهد با مربی‌ام که خود نیز مشهدی است؛ در استخر«شهید حججی»مشهد که به صورت رایگان در اختیار من بود، تمریناتم را پیگیری کنم.

   ایزدیار درباره آخرین وضعیت خود اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی دارم و با تمریناتی که طی این مدت در مشهد داشتم، رکوردهایم نسبت به گذشته ارتقا پیدا کرده و با آمادگی بالایی راهی جاکارتا خواهم شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,381,687
تعداد بازدید امروز : 14,870
تعداد بازدید دیروز : 16,285
آخرین به روزرسانی : 1398/03/04