امروز : پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
   
  • سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان:در جاکارتا به دنبال ارتقاء جایگاه ایران هستیم /70درصد تیم ملی را تغییر داده ایم

   سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان:در جاکارتا به دنبال ارتقاء جایگاه ایران هستیم /70درصد تیم ملی را تغییر داده ایم

   سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی با تاکید بر اینکه برای موفقیت در جاکارتا شیرازه تیم را تغییر داده ایم توضیح داد: با هدف جوان گرایی و بهره گیری از تجربیات تنی چند از پیشکسوتان 70 درصد تیم تغییر کردند.

   فریبا سلیمانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: برای بازی های پاراآسیایی با تکیه بر انگیزه و نیروی جوانی کسب عنوان دومی این رقابت ها را نشانه گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم به این هدف دست پیدا کنیم.
   او با تاکید بر اینکه برای موفقیت در جاکارتا شیرازه تیم را تغییر داده ایم توضیح داد: با هدف جوان گرایی و بهره گیری از تجربیات تنی چند از پیشکسوتان، 70 درصد تیم تغییر کردند.
   سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی در خصوص آماده سازی تیم ملی گفت: استارت کار را از دیماه سال 96 را با حضور اعضای تیم ملی زدیم تا به امروز 6 مرحله اردو برگزار شده است که 4 اردوی ما در هلند همزمان با بازیهای جهانی هلند برپا شد.
   وی ادامه داد: در این اردوها نقاط قوت و ضعف تیم را شناسایی کردیم و به این ترتیب با توجه به سیاست های فدراسیون که جوان گرایی و پشنوانه سازی برای تیم های ملی است، والیبالیست های مستعد را به اردو دعوت کردیم.
   سلیمانی با بیان اینکه ما در جاکارتا به دنبال جایگاهمان از سومی به دومی هستیم تاکید کرد که سرمایه گزاری اصلی ما انگیزه و نیروی جوانی دعوت شدگان به تیم ملی است و امیدواریم بتوانیم این هدف تیم ملی را محقق کنیم.
   وی در پاسخ به این سوال که در آستانه بازیهای پارا آسیایی 2018 این تغییرات ریسک محسوب نمی شود اظهار داشت: توانمندی و تبحر ورزشکارانمان به لحاظ فنی و روانی کاملا مورد بررسی قرارگرفته است و هرچه این تیم در فضای حرفه ای تر و تخصصی تر قرار می گیرند شاهد موفقیت های آنان هستیم و من مطمئن هستم در جاکارتا بچه های ما با افتخار از نام ایران دفاع خواهند کرد.
   سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی در بخش دیگری از سخنانش به انرژی مضاعف ورزشکاران پارااسیایی اشاره کرد و گفت: این ورزشکاران انگیزه بسیار بالایی برخوردارند و برای موفقیت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود و باید این امر را به فال نیک گرفت.
   او توصیه کرد: برای ارتقا روحیه ورزشکاران که در آستانه اعزام هستند مسئولان و پیشکسوتان مختلف از اردوهای آماده سازی دیدن کنند. بچه های ما دوست دارند که مسولان از نزدیک با تلاش های انان آشنا شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,720,464
تعداد بازدید امروز : 336
تعداد بازدید دیروز : 18,819
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04