امروز : پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
   
  • مهشید اشتری: جاکارتا فرصت خوبی برای جوانان بود / تجربیات خوبی کسب کردم

   مهشید اشتری: جاکارتا فرصت خوبی برای جوانان بود / تجربیات خوبی کسب کردم

   ملی پوش تنیس روی میز اعتقاد دارد کاروان ایران نسبت به ادوار گذشته جوانتر بود و جوانان ایرانی توانستند علاوه بر افتخار آفرینی تجربیات خوبی برا یآینده بدست آورند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهشید اشتری جوان‌ ترین عضو کاروان خراسان رضوی در بازی‌های آسیایی جاکارتا در خصوص این بازی‌ها اظهار کرد: بعد از المپیک مهم‌ترین رقابت‌ها ، بازی‌های آسیایی به شمار می‌آید تمام ابرقدرت‌های تنیس جهان در واقع 10 نفر برتر رنکینگ جهان از آسیایی شرقی هستند.
   وی افزود: درست است حضور افراد قدرتمند کار ما را دشوار می‌کند اما رقابت و بازی با آنها سبب افزایش تجربه ما می‌شود میدان بازی‌های آسیایی من را به پختگی نسبی در این رشته رساند بازی با چین، قطر و هند تجربیات خوبی را برای من به ارمغان آورد.
   ملی‌پوش تنیس روی خراسان رضوی تصریح کرد: تمام هدفم حضور در المپیک 2020 است یک سال است اردوهای شبانه روزی ما آغاز شده است و از این به بعد نیز به ساعت تمرینم اضافه می‌کنم تا به هدفم برسم برای رسیدن به این مقصد رقبا و موانع زیادی برسر راهم وجود دارد اما من با انگیزه و قدرت به راهم ادامه خواهم داد.
   اشتری خاطرنشان کرد: امسال باید در کنکور شرکت کنم تلاش می کنم درکنار ورزش درسم را نیز ادامه دهم فکر می کنم شرایط دانشجو خیلی بهتر از دانش آموز است چرا که دانش آموزان هرروز ملزم به حضور در کلاس درس هستند واین زمان زیادی را از ورزشکار می‌گیرد.
   وی در ادامه بیان کرد: هر ورزشکاری نقطه ضعفی دارد که اگر آن را برطرف کند قطعا نتایج و روند کار متفاوتی را شاهد خواهد بود ؛ آمادگی جسمانی مهم‌ترین ویژگی ورزشکاران به حساب می‌آید تمام تلاشم را به کار می گیرم تا از نظر قوای بدنی بیش از پیش نیرومند شوم.
   اشتری در پایان گفت: وزشکاران نیاز به حمایت مالی دارند نبود اسپانسر بزرگترین معضل ورزش به شمار می‌آید در این شرایط اقتصادی ما هر دو ماه یک بار باید روکش عوض کنیم که هزینه آن 800 هزار تومان بود در حال حاضر نه تنها قیمت آن اضافه شده بلکه پیدا کردن آن نیز سخت شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,720,235
تعداد بازدید امروز : 107
تعداد بازدید دیروز : 18,819
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04