امروز : پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
   
  • به میزبانی بابلسر؛

   نشست نواب رئیس بانوان هیأت های و انجمن های ناشنوایان برگزار شد

   نشست نواب رئیس بانوان هیأت های و انجمن های ناشنوایان برگزار شد

   نشست نواب رئیس بانوان هیأت ها و انجمن های ناشنوایان با حضور مسئولین فدراسیون و استان مازندران و نواب رئیس بانوان در بابلسر برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، نشست نواب رئیس بانوان هیأت های ناشنوایان از صبح امروز (پنجشنبه 22 شهریور) با حضور مهران تیشه گران (دبیر فدراسیون) ، زهرا داودی(نایب رئیس بانوان فدراسیون)، محمد پرگر (رئیس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش های ناشنوایان) ، دکتر آرام (مدیر کل بهزیستی و رئیس هیأت ناشنوایان استان مازندران)، دکتر پورفاطمی (نایب رئیس بانوان استان مازندران)، و نواب رئیس بانوان هیأت های استانی و انجمن های ناشنوایان در بابلسر برگزار شد.

   در این نشست ابتدا دکتر آرام (مدیرکل بهزیستی و رئیس هیأت ناشنوایان استان مازندران)، ضمن خیرمقدم به حاضرین، برگزاری نشست های بانوان را در راستای پیشبرد اهداف عالیه ورزش بانوان ضروری دانست.

   در ادامه مهران تیشه گران (دبیر فدراسیون ناشنوایان)، پیشرفت ورزش بانوان را در سالهای اخیر بسیار چشمگیر خواند و اظهار داشت : امیدواریم با هماهنگی بیشتر مسئولین فدراسیون و هیات ها بتوانیم در بازی های آسیایی سال آینده در هنگ کنگ مدال های بیشتر و خوشرنگ تری را در بخش بانوان به دست آوریم.

   در بخش دوم نشست، زهرا داودی (نایب رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان)، گزارش جامعی در مورد فعالیت ها و دستاوردهای بانوان در سال 96 و برنامه های آتی را برای حاضرین ارائه نمود.

   نشست نواب رئیس بانوان با بررسی نظرات و پیشنهادات نواب رئیس بانوان هیأت ها و انجمن های ناشنوایان پایان یافت.

   در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از نواب رئیس بانوان هیأت ها و انجمن های ناشنوایان تجلیل شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,720,261
تعداد بازدید امروز : 133
تعداد بازدید دیروز : 18,819
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04