امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • مربی تنیس روی میز معلولین بانوان: دلم برای کسب مدال روشن است / اعزام تعداد زیادی از بانوان به بازی های پاراآسیایی امتیازی مثبت در کارنامه وزارت ورزش است

   مربی تنیس روی میز معلولین بانوان: دلم برای کسب مدال روشن است / اعزام تعداد زیادی از بانوان به بازی های پاراآسیایی امتیازی مثبت در کارنامه وزارت ورزش است

   زهرا میربابایی مربی تیم ملی تنیس روی میز معلولین بانوان گفت: توجه به ورزش بانوان و اعزام تعداد زیادی از آن ها به مسابقات معتبر، یک امتیاز مثبت در کارنامه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک محسوب می شود.

   زهرا میربابایی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص شرایط تیم اعزامی تنیس روی میز بانوان به بازی های آسیایی پارالمپیک گفت: در این دوره از مسابقات الهام چزانی و مریم علیزاده تیم بانوان ایران را تشکیل می دهند که هر دو هم تجربه و هم شرایط خوبی دارند.
   وی با بیان این که لیست حریفان منتشر شده گفت: این لیست را مشاهده کردم و در کلاس 3، چهارده شرکت کننده حضور دارند و وضعیتمان خوب است. خیلی به موفقیت این تیم امیدوارم و دلم برای کسب مدال روشن است.

   میر بابایی همچنین در خصوص اعزام تعدادی زیادی از بانوان به بازی های پاراآسیایی اندونزی گفت: 73 ورزشکار زن به این مسابقات اعزام می شوند که نسبت به دوره قبلی رشد خوبی داشته و یک سوم کل کاروان را تشکیل می دهند.

   وی تصریح کرد: بانوان از این رویکرد وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک بسیار خوشحال هستند. هر چقدر تعداد نفرات اعزامی بالاتر رود شانس مدال آوری بانوان هم قاعدتا افزایش می یابد. توجه به ورزش بانوان و اعزام تعداد زیادی از آن ها به مسابقات معتبر مثل همین بازی های آسیایی، یک امتیاز مثبت در کارنامه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی پارالمپیک محسوب می شود و امیدوارم بانوان ما بتوانند در این دوره از مسابقات با افتخارآفرینی های متعدد دل مردم کشور را شاد کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,629
تعداد بازدید امروز : 12,097
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03