امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • قهرمانی طلایی کاراته ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا: 3 طلا و یک برنز کارنامه خوبی برای قزوین در بازی های آسیایی بود

   قهرمانی طلایی کاراته ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا: 3 طلا و یک برنز کارنامه خوبی برای قزوین در بازی های آسیایی بود

   قهرمانی طلایی کاراته ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا گفت: قبل از بازی های آسیایی با دستور دکتر سلطانی فر تمرینات ما به مجموعه انقلاب منتقل شد که از هر لحاظ بهترین امکانات را داشت.

   بهمن عسگری در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: سطح مسابقات کاراته در آسیا بسیار بالاست و مدال طلای یازی های آسیایی با زحمت بسیار خودم و مربیانم، حمایت همه مسئولان و دعای خیر مردم به دست آمد که از این بابت خدا را شاکرم.
   کاراته کای قزوینی کشورمان در خصوص حمایت های استانی از ورزشکاران گفت: مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین بسیار وقت می گذارند و تمام موارد قهرمانان را شخصا پیگیری می کنند. ایشان در کنار تجربه بالا نگاه ویژه ای هم به کاراته دارند. البته مدیران قبلی هم در استان قزوین بسیار خوب بودند و باید از زحماتشان تشکر کرد.
   عسگری ادامه داد: 3 مدال طلا و یک برنز کارنامه خوبی برای ورزش قزوین در بازی های آسیایی بود. امکانات و شرایط تمرینی ما قبل از مسابقات بسیار خوب بود. حتی از نفرات دوم و سوم حاضر در اردو هم حمایت کامل میشد. در قزوین اکثر رشته های مهم مثل تکواندو، جوذو، تیراندازی، ژیمناستیک و تنیس روی میز دارای سالن اختصاصی هستند و خانه کاراته هم در اختیار ورزشکاران این رشته است.
   وی در پایان گفت: حمایت سایر دستگاه ها مثل شهرداری و استانداری و عمل به وعده هایی که داده بودند می تواند باعث بالا بردن انگیزه ورزشکاران و ظهور قهرمانان جدید شود. ما قبل از جاکارتا در شرایط خوبی تمرین نمی کردیم که بعد از بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم ملی و دستور ایشان کلیه تمرینات به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل شد که از هر لحاظ بهترین امکانات را داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,032
تعداد بازدید امروز : 11,500
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03