امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر؛

   نشست هم اندیشی در حوزه ورزش در شورای شهر بوشهر برگزار شد

    نشست هم اندیشی در حوزه ورزش در شورای شهر بوشهر برگزار شد

   مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در نشست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بوشهر به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات مرتبط با توسعه ورزش در مرکز استان پرداخت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ نشست توسعه فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بوشهر با رویکرد هم اندیشی در حوزه ی ورزش با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورا در امارت امیریه برگزار شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان پس از شنیدن صحبتها و توضیحات اعضای کمیسیون گفت: در حال حاضر سرانه ی فضای ورزشی بوشهر مطلوب میباشد و تمرکز ما در حال حاضر بر توسعه ی متوازن و توزیع عادلانه امکانات و زیرساختها در مناطق و محلات مختلف شهر بوشهر است.
   بهروزیانفرد پس از تشریح مسائل مرتبط با فضاها و اماکن ورزشی خواستار همکاری بیشتر شهرداری و شورا برای استفاده ی بهینه از این فضاها و حل برخی مسائل و مشکلات مالکیتی آنها در چارچوبهای قانونی شد تا حقوق و خواسته های مردم و شهروندان در این حوزه بیش از پیش تامین شود.
   وی با اشاره به اهمیت ورزشی قهرمانی در این رابطه بیان داشت: حمایت از ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان توسط دیگر سازمانها و دستگاه ها به ویژه شورای شهر بسیار راهگشاست اماباید ساماندهی شود و با هماهنگی با هیاتهای ورزشی انجام گردد تا حق ورزشکاری ضایع نشود.
   در این نشست طاهره شمشیری و پویا دولابی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورا نقطه نظرات خود را بیان داشتند و در خصوص توسعه ی هرچه بیشتر مسائل ورزشی و همچنین ورزش همگانی در شهر بوشهر به تبادر نظر پرداختند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,083,277
تعداد بازدید امروز : 7,959
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04