امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • سعید عابدپور برای 4 سال سکاندار هیأت ناشنوایان خراسان جنوبی شد

   سعید عابدپور برای 4 سال سکاندار هیأت ناشنوایان خراسان جنوبی شد

   در مجمع انتخاب رییس هیأت ناشنوایان استان سعید عابدپور با 8 رأی از 12 رأی مأخوذه برای 4 سال سکان این هیأت را در خراسان جنوبی بدست گرفت.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، صبح امروز مجمع انتخاب رئیس هبات ناشنوایان با حضور تیشه گران دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان و مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان تشکیل شد، که در پایان و پس از استماع سخنان سه کاندیدای تصدی این پست سعید عابدپور با 8 رای از مجموع 12 رای ماخوذه توانست برای 4 سال سکاندار ورزش ناشنوایان استان شود.
   دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان در این جلسه، پرداختن به برگزاری مجمع سالیانه هیات،جهت پیگیری و حل مشکلات ورزشکاران را ضروری دانست و گفت: با توجه به مشکلات عدیده فدراسیون ورزشهای ناشنوایان و به تبع در هیاتهای استانی، باید برای پیگیری مشکلات و درخواست های ورزشکاران، سعی بر برگزاری مجمع سالیانه را در دستور کار قرار دهید.
   تیشه گران با توجه به مشکلات شخصی و فرهنگ اجتماعی ورزشکاران این هیات، خواستار پیگیری یک سالن اختصاصی ویژه ناشنوایان شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان در این مجمع با اشاره به اینکه ورزشکاران دارای شرایط جسمی خاص نیز در سطح جامعه از حقوق اساسی همانند سایر افراد جامعه برخوردارند گفت: حاکمیت موظف است، زیر ساخت ورزشی مورد نیاز این قشراز جامعه را نیز تامین کند و ما نیز در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
   مهران سرپرست ادامه داد: تلاش شده تا اعتبارات و تجهیزات تخصصی مورد نیاز ورزشکاران زیر مجموعه این هیات، حتی المقدور به نحو احسن و در خور شأن این عزیزان تهیه و نسبت به توزیع عادلانه آن در سراسر استان اقدام شود.
   وی گفت: از مهمترین وظایف ما در حوزه مسوولیت اجتماعی این است که این افراد دارای شرایط خاص جسمی که مطمئنا از ظرفیت و استعداد بالایی برخوردارند را به سمت ورزش سوق دهیم و وارد جامعه کنیم.
   مدیر کل ورزش و جوانان با توجه به اینکه اکثر برنامه های این هیات تنها در شهرستان بیرجند برگزار می شود و سایر شهرستانها گلایه مند این موضوع هستند گفت: باید اعتبارات و امکانات به صورت متوازن در سطح استان توزیع شود و این مستلزم برنامه ریزی صحیح و کارشناسی شده هیات استان و شهرستانها خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,709
تعداد بازدید امروز : 12,177
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03