امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • مهین فرهادی زاد: بانوان در بازی های 2018 درخشان ترین نتیجه را کسب کردند

   مهین فرهادی زاد: بانوان در بازی های 2018 درخشان ترین نتیجه را کسب کردند

   سرپرست کاروان اعزامی به پالمبانگ در این دوره از بازی های آسیایی، مدال های تیمی را از این حیث که نمایانگر اتحاد و تلاش جمعی است را بسیار ارزشمند دانست و گفت: کسب مدال طلای تیم کبدی در این دوره از مسابقات در سطح قاره کهن چشمگیر و حائز اهمیت بود.

   مهین فرهادی زاد در نشست ادواری معاونت توسعه ورزش بانوان با نواب رئیس فدراسیون های ورزشی، دست آورد های ورزش بانوان در این دوره از بازی های آسیایی را درخشان ترین نتیجه بدست آمده در همه ادوار حضور بانوان برشمرد.
   سرپرست کاروان اعزامی به پالمبانگ در این دوره از بازی های آسیایی، با تاکید بر اینکه از وجود زنان و تجارب و مهارت های آنها باید در همه حوزه ها بهره گیری شود، تصریح کرد: تاکید ما برای حضور بانوان در میان کادر سرپرستی به دلیل دقت نظر و تعهد بالای بانوان است .
   وی با اشاره به تاثیر روند توسعه کلی اجتماع بر ایجاد رشد کمی و کیفی ورزش بانوان افزود: افزایش صد در صدی تعداد بانوان اعزامی به این دوره از مسابقات آسیایی گواه روشنی برای نمایش اقتدار زنان است.
   او با مهم خواندن حضور زنان در عرصه های مدیریتی تاکید کرد: علاوه بر اینکه جایگاه ورزش زنان از هر نظر باید بهبود یافته و تقویت شود می بایست حضور آنها در سطوح بالای مدیریتی و سرپرستی نیز تثبیت شود. زیرا حضور بانوان باعث افزایش حس امنیت و آرامش در میان جوانان ورزشکار خواهد بود.
   فرهادی زاد با اشاره به تاریخچه موفقیت بانوان در رشته روئینگ تصریح کرد: افزایش اعزام ها، ضمن کسب تجربه موجب افزایش مدال آوری می شود. لذا با نگاه کیفی و با برنامه های صحیح و هدفگذاری برای افزایش کسب مدال، باید بیشتر بکوشیم.
   او مدال های تیمی را از این حیث که نمایانگر اتحاد و تلاش جمعی است را بسیار ارزشمند دانست و گفت: کسب مدال طلای تیم کبدی در این دوره از مسابقات در سطح قاره کهن چشمگیر و حائز اهمیت بود.
   فرهادی زاد با اعلام اینکه رفتار، منش و تعاملات بانوان ورزشکار حاضر در این دوره از مسابقات برازنده بانوی ایرانی بود تصریح کرد: همه بانوان ما ضمن رعایت قوانین و مقررات با متانتی در شان یک زن ایرانی رفتار کردند.
   سرپرست کاروان اعزامی به پالمبانگ در بازی های آسیایی 2018 اندوزی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده فدراسیون پزشکی خاطر نشان ساخت : تلاش های مجدانه همکاران فدراسیون پزشکی موجب شد تا همه ورزشکاران از هرگونه آسیبی مصون بمانند.
   او فضای حاکم بر محیط پالمبانگ در میان ورزشکاران ایرانی را بسیار امن و خانوادگی معرفی کرد و گفت: ما در این دوره همانند یک خانواده در کنار هم برای اعتلای پرچم کشور کوشیدیم و در غم و شادی ها در کنار یکدیگر و حامی هم بودیم.
   مهین فرهادی زاد لزوم افزایش توجه به حضور ورزشکاران در شبکه های مجازی و فضای اینترنت را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: کنترل میزان و نوع بهره بری ورزشکاران از فضاهای مجازی بر روند و میزان موفقیت آنها تاثیر گذار است. کنترل دسترسی ورزشکاران به فضاهای اینترنتی باید از اردوهای نخستین آغاز شود تا برای ملی پوشان به یک روند عادی و رفتار عادتی تبدیل شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,359
تعداد بازدید امروز : 2,915
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28