امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • ریس فدراسیون ووشو در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد؛

   دیدار با رهبر معظم انقلاب خستگی جاکارتا را از تنمان خارج کرد/دیدار با رهبری لذت بخش بود

   دیدار با رهبر معظم انقلاب خستگی جاکارتا را از تنمان خارج کرد/دیدار با رهبری لذت بخش بود

   رییس فدراسیون ووشو دیدار جامعه ورزش با مقام معظم رهبری را صمیمانه،روحیه بخش و بانشاط توصیف کردند و توصیه ها معظم له را راهگشا برای آینده ورزشکاران وورزش ایران دانستند.

   مهدی علی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دیدار ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب را صمیمانه و مهربانانه توصیف کرد و توضیح داد: پیش از این هم بارها توفیق داشتم تا در محضر رهبر انقلاب حضور پیدا کنم اما این دیدار صمیمانه تر و دوستانه تر از همیشه بود و رهبر معظم انقلاب هم فضایی را فراهم آورد که همه ورزشکارانی که در این دیدار حضور داشتند دغدغه های خود را مطرحکردند.
   ریس فدراسیون ووشو در ادامه نگاه مهربانانه و پدرانه رهبر معظم انقلاب به جامعه را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: در این دیدار هم مقام معظم رهبری با نگاه پدرانه و مسئولانه توصیه ها و راهنمایی های ارزنده ای را مطرح کردند که واقعا برای ورزشکاران و آینده آنها راهگشا و مهم است.
   علی نژاد گفت: ورزشکاران ما که سربازان خط مقدم عرصه ورزش و فرهنگ هستند متوجه رسالت سنگین خود شدند و نیک می دانند که باید مراقب رفتار و گفتار خود در میدان و خارج از میدان باشند و از همه مهمتر فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای تک تک اهالی ورزش لذت بخش بود و خستگی بازی های آسیایی را از تن ما خارج کرد و روحیه نشاط و همدلی را برای رویدادهای پیش رو برای ما به ارمغان آورد.
   رییس فدراسیون ووشو کشورمان در پایان با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب ابراز امیدواری کرد که ورزشکاران بتوانند در ادامه هم همچنان دل رهبر انقلاب و مردم را با موفقیت های درخشان خود شاد کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,919,389
تعداد بازدید امروز : 29,013
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27