امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • علیرضا کریمی ملی پوش البرزی کشتی آزاد:

   حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری، انگیزه ورزشکاران را مضاعف می کند

   حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری، انگیزه ورزشکاران را مضاعف می کند

   دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا، حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری را موجب بالا رفتن انگیزه ورزشکاران دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ علیرضا کریمی ملی پوش البرز کشتی آزاد و دارنده مدل طلای بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا پس از دیدار روز گذشته با رهبر معظم انقلاب، در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل اظهار کرد: خوشبختانه این توفیق را داشتیم که پس از کسب مدال در بازیهای آسیایی بار دیگر با مقام معظم رهبری دیدار کنیم.
   وی افزود: حمایت ها و توصیه های مهربانانه و پدرانه مقام معظم رهبری، انگیزه ورزشکاران را مضاعف می کند و همواره مانند چراغ راهی روشن برای ما بوده است.
   کریمی ادامه داد: از این که رهبر معظم انقلاب نسبت به جوانان بویژه قهرمانان ورزشی نگاه ویژه ای دارند به خود می بالیم و احساس مسئولیت بالایی را در قبال کشور و مردم بر دوش خود حس می کنیم.
   دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا تصریح کرد: مقام معظم رهبری در گوشه ای از سخنان خود به عدم رویایی من با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی اشاره کردند و فرمودند: ((علی رضا کریمی ما را تهدید کردند، اما امسال قهرمان شد؛ شکست را پذیرفت برای یک ارزش)) که این اشاره ایشان، افتخاری بزرگ برای من بوده و روحیه ام را در مسابقات آینده چندین برابر می کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,363,248
تعداد بازدید امروز : 12,716
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03