امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • ریس کمیته ملی پاراالمپیک در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان:

   کاروان ایران در این بازی ها یک کاروان کیفی است /حفظ و ارتقاء جایگاه هدف کاروان اعزامی به بازی های 2018پارااسیایی است

   کاروان ایران در این بازی ها یک کاروان کیفی است /حفظ و ارتقاء جایگاه هدف کاروان اعزامی به بازی های 2018پارااسیایی است

   رییس کمیته ملی پاراالمپیک ایران مهمترین هدف کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا حفظ و ارتقاء جایگاه ایران دانست و تاکید کرد: ارتقاء جایگاه لزوما قرار گرفتن در مکان سوم جدول رده بندی مدال ها نیست و افزایش مدال ها نسبت به دور قبل نیز نوعی ارتقاء محسوب می شود که امیدوارم به اهداف خود دست یابیم .

   محمود خسروی وفا در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در حاشیه نشست ستاد بازیهای آسیایی ،پاراآسیایی،المپیک و پارالمپیک ، "خودباوری و امید" را به عنوان نام کاروان اعزامی به سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ عنوان کرد و اظهار داشت : ورزشکاران کشورمان با شعار "با توکل و تلاش، ما می‌توانیم" در این دوره از بازی ها حضور پیدا می‌کنند.
   رییس کمیته ملی پاراالمپیک گفت: تاریخ آغاز مسابقات ۱۶ مهرماه با تاریخ شهادت سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی تقارن پیدا کرده است بنابراین تصمیم گرفتیم تا "وهب همدانی" فرزند این سردار شهید به صورت نمادین سرپرستی کاروان را عهده دار باشد تا بدین وسیله تجلیلی هم از مقام شامخ شهدای مدافع حرم انجام پذیرد.
   محمود خسروی وفا با بیان اینکه کاروان ورزشی ایران با 208 ورزشکار شامل 73 نفر از بانوان و 135 نفر از آقایان در این دوره از بازی ها شرکت می کند گفت: رقابت های این دوره در 18 رشته و 9 مجموعه ورزشی برگزار خواهد شد و کاروان ایران نیز در 13 رشته بوچیا،تنیس روی میز ،تیراندازی با کمان،تیراندازی،جودو ،دو ومیدانی ،دوچرخه سواری،شطرنج،شنا ،وزنه برداری،بسکتبال با ویلچر،گلبال و والیبال نشسته نماینده خواهد داشت.
   وی هدف ایران در این رویداد را رسیدن به مدال های خوشرنگ عنوان کرد و اظهار داشت : کاروان ایران در این بازی ها یک کاروان کیفی تعیین شده و هدفمان حفظ و ارتقا جایگاه است .
   خسروی وفا ادامه داد: ارتقا جایگاه لزوما قرار گرفتن ایران در مکان سوم رده بندی مدال ها نیست بلکه افزایش تعداد مدال ها نیز نوعی ارتقا محسوب می شود اما از آنجا که با برنامه ریزی در این رویداد شرکت می کنیم امیدوارم بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم .
   گفتنی است سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 دهم تا 22 مهرماه با رقابت 3 هزار و 589 ورزشکار از 43 کشور آسیایی در جاکارتا برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,469
تعداد بازدید امروز : 16,750
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02