امروز : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
   
  • محمد جعفرپور:

   ​اصلاحیه تقویم رقابتهای پهلوانی و زورخانه ای نیمه دوم سال 97 ابلاغ شد

   ​اصلاحیه تقویم رقابتهای پهلوانی و زورخانه ای نیمه دوم سال 97 ابلاغ شد

   ​محمدجعفرپور (دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) از اصلاح تقویم مسابقات کشور این فدراسیون در نیمه دوم سال 1397 و ابلاغ آن به استانها خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای جعفر پور در این رابطه اظهار داشت: یازده رقابت کشوری از این رشته ملی و جذاب و اصیل برای اجرا در نیمه دوم سال 1397 باقی مانده است که ضمن برگزاری نشست مشترک کمیته های فدراسیون و دبیران مناطق هفتگانه جزییات آن اعم از زمان و میزبانی ها مشخص و برای هرگونه اقدام و بهره برداری به استانهای سراسر کشور ابلاغ گردید.
   دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه افزود: بر همین اساس در مهرماه جاری رقابتهای کشوری تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی در رده سنی امید به میزبانی استان اردبیل برگزار خواهد شد.
   وی در ادامه افزود: در آبانماه جاری نیز مسابقات جام جهانی بزرگسالان در رشته های تیمی زورخانه ای، مهارتهای فردی و کشتی پهلوانی به میزبانی استان اصفهان و مسابقات قهرمانی کشور در رشته های تیمی زورخانه ای، مهارتهای فردی و کشتی پهلوانی در رده سنی جوانان به میزبانی استان کردستان انجام می شود.
   محمد جعفرپور در ادامه از برگزاری المپیاد مستعدین در رده سنی نونهالان به میزبانی استان قم در رشته های تیمی زورخانه ای، مهارتهای فردی و کشتی پهلوانی و مسابقات قهرمانی کشور در رشته 12گانه و هنرمرشدی در سه رده سنی جوانان، امید و بزرگسالان به میزبانی استان بوشهر در آذرماه جاری خبر داد.
   دبیر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای خاطرنشان کرد: مسابقات پیشکسوتان در رشته های تیمی زورخانه ای و مهارتهای فردی در سه رده سنی 35تا45سال، 45تا55سال و 55 تا65سال در دی ماه سالجاری همچون سال گذشته با میزبانی شایسته استان گیلان همراه خواهد بود.
   محمدجعفرپور شایان ذکر شد: در بهمن ماه جاری شاهد رقابت جذاب مرشدان کشور در جشنواره مرشدان برتر ایران زمین در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی استان کردستان و مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور در رشته های تیمی زورخانه ای، مهارتهای فردی و کشتی پهلوانی به میزبانی استان فارس خواهیم بود.
   دبیر فدراسیون پهلوانی در پایان گفت: جام ستارگان پهلوانی و زورخانه ای در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و در سه رشته تیمی زورخانه ای، مهارتهای فردی و کشتی پهلوانی که میزبانی آن متعاقبا اعلام خواهد شد و نخستین دوره رقابتهای آزاد قویترین مردان زورخانه­ای و ثبت چشمه در رشته های مهارت های فردی و کشتی پهلوانی به میزبانی جزیره کیش اسفندماه برگزار می گردد و فقط نخستین دوره رقابتهای ساحلی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی که قرار است در رده سنی نوجوانان و رشته های تیمی زورخانه ای، مهارتهای فردی و کشتی پهلوانی به میزبانی استان مازندران برگزار شود، می ماند تا تکلیف زمان برگزاری آن مشخص شود تا در اطلاع ثانوی از جزییات برگزاری آن هیئت های پهلوانی و زورخانه ای استانها را مطلع سازیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,262,661
تعداد بازدید امروز : 14,597
تعداد بازدید دیروز : 21,638
آخرین به روزرسانی : 1398/02/29