امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • نایب رئیس کمیته ملی المپیک: ورزش جانبازان و معلولین حرکت هدفمندی دارد/ یقین داریم ورزشکاران دارای معلولیت افتخار خود را تکرار می کنند

   نایب رئیس کمیته ملی المپیک: ورزش جانبازان و معلولین حرکت هدفمندی دارد/ یقین داریم ورزشکاران دارای معلولیت افتخار خود را تکرار می کنند

   طاهره طاهریان، نایب رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کرد: مجموعه کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین حرکت به رو به جلو و هدفمندی دارند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ؛نایب رئیس کمیته ملی المپیکاظهار داشت : مجموعه کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین حرکت به رو به جلو و هدفمندی دارند.

   طاهریان افزود: اینکه در این مجموعه فضایی فراهم شده است که ورزشکاران می توانند هم به تمرین، تغذیه و هم استراحت بپردازند یکی از نقاط قوت آن است وملی پوشان در آن کمتر دغدغه جابه جایی را دارند. در بازدید امروز هم خانم ابتکار با دیدن به این محیط بسیار خوشحال شدند.

   وی در پایان تاکید کرد: یقین داریم که فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک مانند سنوات گذشته، با آمادگی کامل در رقابت های پیش رو حضور پیدا خواهند کرد. تیم هایی که ما امروز دیدم با روحیه ی سطح بالا و انگیزه، آماده تکرار افتخار آفرینی ها هستند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,617,994
تعداد بازدید امروز : 21,747
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30