امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • دیدار مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات بدمینتون استان البرز با رئیس فدراسیون بدمینتون

   دیدار مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات بدمینتون استان البرز با رئیس فدراسیون بدمینتون

   امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به همراه میثم پورکریمان رئیس هیات بدمینتون این استان امروز ( دوشنبه ) با حضور در محل فدراسیون بدمینتون با محمدرضا پوریا رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این دیدار پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از حضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و پورکریمان رئیس هیات بدمینتون این استان این ملاقات را گامی در جهت همکاری هرچه بیشتر این فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برشمرد.
   پوریا همچنین از فعالیت مطلوب و مؤثر هیات بدمینتون استان البرز قدردانی کرد و اظهار داشت : استان البرز جایگاه مناسبی در توسعه ورزش بدمینتون داشته و قهرمانان ملی پوشی را به کشور معرفی کرده است .
   وی تلاش های رئیس هیات بدمینتون استان البرز در امر استعدادیابی ، استعدادپروری و تلاش برای حضور بازیکنان این استان در سطح ملی را قابل تقدیر دانست .
   در ادامه این نشست غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز با قدردانی از همکاری و همدلی رئیس و مسئولان فدراسیون بدمینتون خواستار تعامل هرچه بیشتر بین این دو نهاد ورزشی کشور شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز میزبانی بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر جهت این استان را خواستار شد که مورد موافقت ریاست فدراسیون بدمینتون قرار گرفت که در این زمینه تفاهم نامه برگزاری این مسابقات به امضاء طرفین رسید.
   بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی فجر در روزهای پانزدهم لغایت هجدهم بهمن ماه سال جاری در استان البرز برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,365,550
تعداد بازدید امروز : 15,018
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03