امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • سینا مقیمی و تنیسوری از مالزی قهرمان بخش دو نفره رقابت های بین المللی تنیس شدند

   سینا مقیمی و تنیسوری از مالزی قهرمان بخش دو نفره رقابت های بین المللی تنیس شدند

   رقابت های بین المللی جوانان به قهرمانی نماینده کشورمان در بخش دو نفره پیگیری شد. ‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس بین المللی جوانان به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد که از بین تنیسورهای حاضر در این مرحله سینا مقیمی از کشورمان راهی دیدار پایانی شد.

   در بخش انفرادی بخش پسران ، سینا مقیمی با نتیجه ( 1-6 و 1-6 ) مقابل فرکان کارابولوت از ترکیه به پیروزی رسید و به عنوان نخستین فیتالیست معرفی شد و در دیگر دیدار این مرحله ، دارشان سورش از مالزی با نتیجه ( 5-7 و 0-6 ) رهام عباسی از ایران را شکست داد و راهی فینال مسابقات شد و در بخش دو نفره نیز تیم سینا مقیمی از ایران - دارشان سورش از مالزی موفق شدند با شکست 2 بر صفر تیم ترکیه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را بدست بیاوردند و زوج آلمان - روسیه و روسیه - افغانستان صاحب عنوان سوم مشترک شدند.

   در بخش دختران ، نماینده مالزی با نتیجه ( 2-6 و 4-6 ) مقابل مشکات الزهراء صفی از ایران به پیروزی رسید و به فینال راه یافت و ملیسا یعقوب پور تنیسور ترک نیز با نتیجه ( 6-7 و 1-6 ) درسا چراغی از ایران را مغلوب کرد تا تنیسورهای ترک و مالزی در فینال این مسابقات به مصاف یکدیگر بروند.

   در بخش دو نفره نیز تیم ملینا مهرانی - مشکات الزهرا صفی از ایران با شکست (4-6 و 4-6) زوج شهرزاد بانی سعید - درسا چراغی از ایران راهی فینال شدند و در دیگر دیدار این مرحله ، تیم ارمنستان و ترکیه با شکست 2 بر صفر نمایندگان اکراین به عنوان دومین تیم راهی فینال شدند.

   این رقابت ها امروز با انجام دیدارهای فینال به پایان می رسد.

   در جدول اصلی بخش پسران 32 تنیسور از کشورهای ایران ، اکراین ، آلمان ، روسیه ، ترکیه ، افغانستان و مالزی و در بخش دختران 22 شرکت کننده از کشورهای ایران ، ترکیه ، اکراین و ارمنستان حضور دارند.

   رقابت های بین المللی تنیس جوانان به مدت 9 در زمین های مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می شوند.

   در این دوره از رقابت ها و در بخش پسران تنیسورهایی از ایران ، مالزی ، روسیه ، کویت ، آلمان ، ترکیه ، افغانستان و اکرانی و در بخش دختران شرکت کنندگانی از کشورهای اکراین ، ایران ، ترکیه ، ارمنستان حضور دارند.

   یاد آور می شود: امین مهدویان سرداور و داور نشان سفید کشورمان به عنوان سرداور این دوره از رقابت ها حضور دارد و سینا ابراهیمیان داور نشان سفید و مونا گل نبی به عنوان دستیار در این تورنمنت حضور دارند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,040
تعداد بازدید امروز : 16,321
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02