امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • سرمربی تیم ملی گلبال:

   ایران در جاکارتا حریفان قدری دارد/ برای تکرار نتیجه دور قبل به میدان می رویم

   ایران در جاکارتا حریفان قدری دارد/ برای تکرار نتیجه دور قبل به میدان می رویم

   سرمربی تیم ملی گلبال جمهوری اسلامی ایران اعزامی به بازی های پارا اسیایی جاکارتا ،حریفان ایران را بسیار قدرتمند توصیف کرد و گفت :تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نتیجه دور قبل را تکرار کنیم.

   به گزارش خبرنگار اعزامی به بازی های اسیایی 2018-جاکارتا،مهدی نباتی با اشاره به رشد کشورها در رشته گلبال ، حریفان ایران در این دوره از بازی ها را بسیار اماده وقدرتمند توصیف کرد و اظهار داشت :همین موضوع باعث می شود که نمایندگان ایران در گلبال هم با تمام قدرت به مصاف حریفانشان بروند.
   :او با اشاره به انگیزه ی بالای گلبالیستهای کشورمان اضافه کرد: بچه های ما درامادگی کامل به سر می برند و امیدوارم با این روحیه ،بتوانیم مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را برای ایران عزیز به ارمغان ببریم .
   سرمربی تیم ملی گلبال در مورد رقبای ایران در این بازی های نیز گفت :رقابت‌ها در دو گروه چهارتیمی A وB برگزار می شود که در گروه A مسابقات چین ، کره جنوبی ،تایلند ودر گروه B ایران ژاپن قطرو عراق به رقابت خواهند پرداخت.
   :او همچنین گفت :در گروه B که ایران در آن قرار دارد ،بازی نخست را ساعت دوازده روز یکشنبه پانزدهم مهر با ژاپن ،مسابقه دوم را روز دوشنبه شانزدهم با قطر وبازی سوم را هفدهم همین ماه با عراق خواهد داشت .تیم گلبال ایران روز هجدهم استراحت دارد،ضمن اینکه بازی رده بندی و فینال روز جمعه بیستم مهرماه خواهد بود
   :نباتی در ادامه با بیان اینکه تیم‌های گلبال اسیا، تیم هایی بسیار قدرتمند در جهان هستند تاکید کرد که به هیچ عنوان نباید گلبالیستهای کره، ژاپن و عراق دست کم بگیریم قطعا علاقمندان به این رشته ،دراین دوره از بازی ها شاهد مسابقات زیبایی خواهند بود.
   :او در خصوص وضعیت تیم ملی گلبال ایران در بازی های 2018 جاکارتا نیز گفت: از بیست مهرماه اردوی خود را اغاز کردیم، اردوی نخست در تهران با10نفر, اردوی دوم راهم با همین تعداد در اصفهان ،اردوی سوم به میزبانی اردبیل با 8 ورزشکار ،اردوی چهارم مجددا در همین استان و باهمین تعداد واردوی پنجم و ششم را با 6 نفر اصلی به پایان رساندیم که در پایان نفرات با امادگی کامل به این مسابقات اعزام شدند .
   :سرمربی تیم ملی گلبال تاکید کرد: تیم حاضر در این رقابت‌ها تمام تلاش خود را برای حفظ سکوی دوره گذشته وکسب مدال طلا خواهد کرد.
   :او افزود:فرزندان ایران تااخرین لحظه برای به اهتزاز دراوردن پرچم ایران در مصاف با حریفان،خواهد جنگید
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,288
تعداد بازدید امروز : 16,569
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02