امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • پس از پیروزی تیم ملی والیبال نشسته بانوان مقابل ژاپن در بازی های پاراآسیایی 2018:

   دکتر سلطانی فر: اینجا آوردگاه انسان های با اراده است/ امیدوارم موفقیت های ورزش ایران در بازی های پاراآسیایی هم استمرار یابد

   دکتر سلطانی فر: اینجا آوردگاه انسان های با اراده است/ امیدوارم موفقیت های ورزش ایران در بازی های پاراآسیایی هم استمرار یابد

   وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از تلاش بازیکنان تیم ملی والیبال نشسته بانوان در اولین دیدار مقابل ژاپن در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا نسبت به کسب مدال طلای این تیم ابراز خوش بینی و اظهار امیدواری کرد : روند موفقیت های ورزش ایران که در سال 97 با درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی اغاز شد و در بازی های آسیایی هم با 62 مدال همراه بود در بازیهای پاراآسیایی 2018 هم استمرار یابد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانن دکتر مسعود سلطانی فر در گفتگویی با ابراز رضایت از تلاش بازیکنان والیبال نشسته بانوان ایران در برابر ژاپن اظهار داشت: اینجا واقعا آوردگاه انسان های با اراده است . والیبالیست های ما هم امروز با اراده قوی و در دیداری پایاپای و فشرده، تیم پرقدرت ژاپن را شکست دادند .
   وزیر ورزش و جوانان که از نزدیک نظاره گر این دیدار بود تصریح کرد: دختران والیبال نشسته ایران با انگیزه بودند و با شور و شعف و نشاط توانستند این دیدار را با برتری سه بر یک پشت سر بگذارند .
   دکتر سلطانی فر بازخورد بازی امروز تیم ملی والیبال نشسته بانوان مقابل ژاپن را مثبت دانست و توضیح داد: با این بازی امیدوار شدم که بتوانند مدال خوشرنگ طلا را هم برای ورزش ایران به ارمغان آورند.
   وزیر ورزش و جوانان کاروان خودباوری و امید را کاروان خوبی توصیف کرد و ادامه داد: اقایان در 13 رشته و بانوان در 9 رشته در سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 شرکت کردند بطوریکه یک سوم کاروان ایران را نیز خانمها تشکیل داده اند که امیدوارم در ادامه روند رو به رشد و توسعه بتوانند در این دوره هم نتایج خوبی بگیرند.
   دکتر سلطانی فر توضیح داد: در بازی های پاراآسیایی گوانگژو 27 طلا و در مجموع کاروان ایران 80 مدال بدست آورد در بازی های پاراآسیایی اینچئون تعداد طلاها 37 و مجموع مدال ها 120 بود که ان شاءالله روند در سومین دوره روبه توسعه باشد و موفقیت های این ورزشکاران با اراده استمرار یابد تا دل مردم شاد شود.
   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های سال جاری ورزش ایران در رشته های مختلف از جمله موفقیت تاریخی تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه اظهار داشت: در بازی های آسیایی هم کاروان ورزشی ایران رکورد 62 مدال را در مجموع بدست اورد که امیدوارم در بازی های پاراآسیایی 2018 هم موفقیت های ورزش ایران استمرار یابد و با نتایج خوب ورزشکاران دل مردم شاد شود و این رویداد موجب تحکیم وحدت ملی و ارتقا غرور ملی باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,349,318
تعداد بازدید امروز : 16,599
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02