امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • ثبت نام صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده انجام می شود

   ثبت نام صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده انجام می شود

   معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از ثبت نام صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده خبر داد.

   معاون اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: به منظور راهنمایی و ارائه خدمات حرفه ای مشاوره به جوانان و خانواده ها برای ازدواج آگاهانه و پایدار و نیز تحکیم و تعالی خانواده مطابق با موازین شرعی و اصول بهداشت روانی و پیشگیری، کاهش و کنترل آسیب های تهدید کننده سلامت ازدواج و تحکیم و تعالی خانواده به جوانان و خانواده ها و همچنین کمک به ایجاد نشاط و آرامش آگاهانه و پایدار در خانواده وزارت ورزش و جوانان اقدام به صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده می نماید.

   احمد طالبی افزود: علاقمندان می توانند به منظور دریافت مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده از طریق سامانه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان اقدام نمایند.

   وی اظهار داشت : سامانه الکترونیکی صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده از سوی وزارت ورزش و جوانان راه اندازی شده است و علاقمندان می توانند جهت ثبت نام با مراجعه به این سامانه و بر اساس ضوابط و آئین نامه های مندرج نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

   این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این سامانه به آدرسwww.moshaver.msy.gov.ir است که کلیه شرایط و ضوابط مربوطه درج شده و طبق مراحل تعریف شده در آن، افراد پس از مطالعه دقیق آیین نامه ها، تاییدیه های لازم منطبق با نوع مجوز در خواستی را تهیه نموده و بصورت الکترونیکی اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری می نماید.

   معاون اداره کل ورزش و جوانان تصریح کرد: پس از ثبت نام در دوره زمانی تعیین شده می توان از طریق وب سایت و با داشتن کد رهگیری نتیجه بررسی های صورت گرفته را برای ادامه روال صدور مجوز پیگیری کند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,362,678
تعداد بازدید امروز : 12,146
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03