امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • ورزشکار کرمانشاهی تیم ملی جانبازان و معلولین:

   خودباوری و امید سرلوحه تلاش ما در عرصه بازیهای پارآسیایی جاکارتا است/برای کسب مدال طلا مبارزه می کنم

   خودباوری و امید سرلوحه تلاش ما در عرصه بازیهای پارآسیایی جاکارتا است/برای کسب مدال طلا مبارزه می کنم

   ورزشکار کرمانشاهی تیم ملی جانبازان و معلولین و اعزامی به رقابتهای پارالمپیک 2018 جاکارتا گفت:خوشبختانه از نظر آمادگی در وضعیت خوبی به سر می برم و بی صبرانه آماده آغاز رقابتهای پرتاب وزنه این رقابتها هستم.

   به گزارش روابط عمومی ورزش جوانان استان کرمانشاه؛ مهران نکویی مجد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در این رقابتها در ماده پرتاب وزنه حضور دارد افزود:رقیبان اصلی من در این رقابتها از کشورچین و کشور خودمان است که با رکوردهای خوبی پای به این رقابتها گذاشته اند،اما من نیز با تمرینات و سطح آمادگی که دارم به کسب خوشرنگ ترین مدال خوشبینم.
   این ورزشکار کرمانشاهی در ادامه اظهار کرد:خوشبختانه سایر اعضای کاروان خودباوری و امید همگی با روحیه و سطح آمادگی مطلوبی در این رقابتها حاضر هستند و امیدواریم در پایان بتوانیم جایگاه سوم و یا نهایتا چهارم را در مجموع کسب کنیم.
   وی خاطرنشان ساخت:رقابتهای پرتاب وزنه از امروز-دوشنبه عصر-آغاز خواهد شد و از همه هموطنانم می خواهم ما را دعا کنند تا بتوانیم با دست پر به کشور برگردیم و برای کشور عزیزمان افتخار کسب نماییم.
   نکویی مجد در پایان تاکید کرد:کاروان خود باوری و امید با عزمی استوار در راستای کسب افتخارات بیشتر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی برای نیل به این هدف در این رقابتهای مهم فروگذار نخواهد کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,506
تعداد بازدید امروز : 22,259
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30